Technologie » Internet

Xerox AltaLink C8055 technologiczną innowacją 2017 zdaniem redaktorów CRN

Międzynarodowy zespół CRN wraz z czytelnikami wybrał produkty roku 2017. Zdaniem dziennikarzy i praktyków IT na miano technologicznej innowacji zasługuje Xerox AltaLink C8055 – kolorowe urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do pracy w średnich i dużych grupach roboczych.

Najlepsze produkty mijającego roku wybierano na podstawie konsultacji redaktorów CRN z przedstawicielami resellerów i integratorów IT. Podejmując decyzję, dziennikarze i środowisko IT brali od uwagę:

 

·         jakoś i niezawodność produktu,

·         innowacje technologiczne,

·         kompatybilność i prostota integracji,

·         wpływ na wzrost przychodów resellerów,

·         praktyczną realizację potrzeb rynku i klientów.

 

Na szczególna uwagę, zdaniem jury, zasługuje prostota instalacji, możliwość drukowania mobilnego (czyli przesyłania polecenia wydruku z urządzenia mobilnego, niezależnie gdzie znajduje się osoba zlecająca zadanie) czy wielowarstwowe systemy zabezpieczeń, m.in. szyfrowanie danych czy nadpisywanie dysków. Zaletą urządzenia wielofunkcyjnego Xerox AltaLink C8055 jest także możliwość połączenia z chmurą, co w praktyce przekłada się na oszczędzanie pamięci w lokalnych komputerach.

 

Więcej informacji na temat rankingu znajduje się pod tym linkiem.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »