Technologie » Komputery

Xerox Color C60/C70 już na polskim rynku

Urządzenia Xerox C60 i C70 pojawiają się na polskim rynku w nowej odsłonie. Drukowanie, kopiowanie czy skanowanie stanie się jeszcze bardziej opłacalne, dzięki zwiększonym możliwościom operacyjnym urządzeń.

Urządzenia produkcyjne Xerox C60 i C70 drukują z prędkością odpowiednio do 60 stron kolorowych i 65 stron czarno-białych na minutę oraz 70 kolorowych i 75 czarno-białych na minutę. Zalecane miesięczne obciążenie maszyn to realizacja od 10 000 do 50 000 wydruków. Standardowe funkcjonalności urządzeń, oprócz drukowania, obejmują skanowanie, kopiowanie, podgląd i przesyłanie materiałów na skrzynkę e-mail. Maszyny, wykorzystujące nośniki zwykłe i powlekane do 300 g/m², są zintegrowane z serwerem kolorów Xerox. Mogą być również wyposażone w serwery druku EX lub EX-i C60/C70 z technologią druku Fiery i Xerox FreeFlow Print Server.

 

Premierowe urządzenia drukują w bardzo wysokiej rozdzielczości 2 400 x 2 400 dpi i są wyposażone w autorskie rozwiązanie Xerox SIQA (Simple Image Quality Adjustment). To gwarancja najwyższej jakości druku i pewność, że odbitki zachowają znakomite pasowanie. Warto również wspomnieć, że Xerox C60 i C70 wykorzystują tonery EA (Emulsion Aggregation) z niezwykle drobnymi drobinami, do których produkcji wykorzystuje się od 30 do 35 proc. mniej energii. W efekcie otrzymujemy doskonałe wydruki, niezawodne urządzenia i przyczyniamy się jednocześnie do ochrony środowiska naturalnego – dodaje. Anna Mudrak-Werpachowska, Product Manager, Xerox Polska.

 

Dodatkowe funkcjonalności Xerox C60 i C70 to konfiguracja skanowania przez serwer SMB, możliwość wygenerowania raportu ze zlecanych zadań czy szeroka gama opcji podawania i wykańczania druku, które usprawniają realizację prac, a także przyśpieszają i zwiększają zwrot z inwestycji.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »