Technologie » Internet

Xerox i Basware zawiązują globalne partnerstwo

Xerox ułatwi zarządzanie operacjami skanowania, rejestrowania i przechowywania dokumentów w ponad 28 krajach, wspierając tym samym cyfrową transformację biznesu swoich klientów.

Basware, światowy lider w zakresie systemów płatności działających w sieci, e-fakturowania i innowacyjnych usług finansowych, wybrał Xerox do obsługi operacji skanowania i rejestrowania dokumentów w ponad 28 krajach.

W ramach umowy z Basware Xerox będzie zarządzał operacjami skanowania, rejestrowania i przechowywania dokumentów w wysokości 24 milionów faktur rocznie. Zapewniając tym samym szybkie i ekonomiczne rozwiązanie dla ponad 400 globalnych klientów Basware, którzy potrzebują przetwarzania faktur w formie papierowej oraz e-mail w czasie wdrażania cyfrowej transformacji biznesu.

Xerox i Basware będą współpracować, umożliwiając klientom z obu organizacji uzyskanie dostępu do największej na świecie sieci e-fakturowania oraz najlepszego, w swojej klasie skanowania i globalnych możliwości wsparcia firmy Xerox.

„Chcemy pomagać klientom w upraszczaniu ich działań, mądrzejszym wydawaniu środków i sprawić, aby wszystkie procesy zakupowe weszły w cyfrową erę. To partnerstwo jest kolejnym mocnym przykładem tego, jak ważne jest dla nas ukierunkowanie operacyjne i jak realizujemy naszą strategię. Koncentrujemy się na rozwoju chmury i budowaniu skalowalnego, globalnego biznesu”- powiedział Vesa Tykkyläinen, Dyrektor generalny Basware Corporation – „Wybraliśmy Xerox, ponieważ zapewniają najlepszą, w swojej klasie, technologię i usługi w dziedzinie przechowywania dokumentów, funkcjonują w wielojęzycznym środowisku pracy, a także podzielają nasze wartości w budowaniu silnego ekosystemu partnerskiego.”

„Połączone siły Basware i Xerox podkreślają nasze zaangażowanie w cyfrową transformację biznesu” - powiedział Hervé Tessler, Prezes ds. Operacji międzynarodowych w firmie Xerox. –„Basware i Xerox dążą do tych samych celów, zapewniając swoim klientom najlepsze usługi i wspierając ich wzrost dzięki innowacjom.”

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »