Technologie » Komputery

Xerox i EFI rewolucjonizują rynek druku dzięki nowemu kontrolerowi druku

Xerox i Electronics For Imaging (EFI) zaprezentowały nowy kontroler druku Fiery®, który da dostawcom druku narzędzie zarządzania projektami wymagającymi dodatkowych zdobień i wykorzystujących tonery suche: srebrny, złoty i bezbarwny.

Keypoint Intelligence-InfoTrends przewiduje, że volumen druku cyfrowego będzie do 2020 roku rósł wg skumulowanego rocznego wskaźnika wzrostu na poziomie 27%. W praktyce oznacza to dla firm szansę na nowe zlecenia, rozwój i zwiększenie zysków.  

 

- Nowe rozwiązanie Xerox i EFI świadczy o zaangażowaniu firm w produkowanie narzędzi poprawiających przepływ pracy, moc przetwarzania i zarządzanie kolorem. To elementy, które są dziś wdrażane przy produkcji aplikacji drukarskich – twierdzi Ron Gilboa, group director, Keypoint Intelligence. – Te narzędzia są niezwykle istotne z punktu widzenia dostawców druku, ponieważ wpływają na kształt oferty rozwiązań kolorystycznych.

 

W lutym 2017 roku Xerox ogłosił sprzedaż części biznesu  FreeFlow® Print Server (FFPS) DFE na rzecz EFI. Ogłoszeniu towarzyszyły plany współpracy z EFI, w celu wprowadzenia na rynek pojedynczego DFE obsługującego cyfrowe produkcyjne systemy drukujące Xerox. Nowy DFE to połączenie funkcjonalności Xerox FFPS i EFI Fiery DFE.

 

- Możliwość zaoferowania klientom jednego, zsynchronizowanego DFE to ważny krok w naszej współpracy z EFI – komentuje Andrew Copley, president, Graphic Communications Solutions, Xerox. - Klienci zyskają zwiększenie mocy produkcyjnych i dodatkowe wsparcie w tym zakresie.  

 

Nowy DFE oferuje szybki proces Raster Imaging Processor (RIP), łatwą integrację automatyzacji, a także zaawansowane rozwiązania w zakresie przepływu pracy. Klienci mogą oczkiwać dodatkowo:  

 

·         dostępu zasobów sprzedażowych i technicznych EFI, dzięki bezpośredniej pracy z przedstawicielami handlowymi Xerox;

·         ustandaryzowanego i uproszczonego cyfrowego przepływ pracy. Fiery Command WorkStation® zapewnia intuicyjny interfejs użytkownika, stosowany w całym procesie drukowania;

·         dopasowania procesów przepływu pracy w przypadku aplikacji metalicznych. DFR optymalizuje czasy procesowania dla pojedynczych i wielu wykonań dzięki Fiery HyperRIP technology;

·         narzędzi zarządzania kolorami, w tym złotego, srebrnego i bezbarwnego toneru. Pozwoli to klientom tworzyć więcej efektów metalicznych i zdobień w bardziej wymagających zleceniach.

 

- Praca z Xerox w 2017 roku w ramach zakupienia technologii FFPS dała początek nowemu poziomowi partnerstwa. Cieszymy się, że w jego efekcie powstała też nowa technologia – mówi Toby Weiss, senior vice president and general manager, EFI Fiery.  Druk cyfrowy wciąż się rozwija, a nasze rozwiązanie daje możliwości wykorzystywania kolorów metalicznych, umożliwia szybszą automatyzację i gwarantuje więcej opcji na każdym etapie, także końcowym, realizacji zamówienia. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »