Technologie » Komputery

Xerox na Graph Expo: FreeFlow Core Cloud i nowe narzędzia rozwoju biznesu

Xerox FreeFlow® Core Cloud, platforma pomagająca wdrożyć automatyzację przepływu prac, otrzymała nagrodę MUST SEE ‘EMS 2015 na targach Graph Expo. Firma zaprezentowała również rozszerzoną wersję pakietu Xerox FreeFlow VI Suite.

Przełamywanie barier w przyjęciu automatyzacji

 

Xerox oferuje teraz dwie bazujące na technologii chmurowej wersje swoich wiodących systemów – FreeFlow Core i Xerox FreeFlow Digital Publisher. Funkcjonujący w oparciu o chmurę model SaaS (oprogramowanie jako usługa) eliminuje dwie kluczowe bariery w przyjęciu automatyzacji przepływu pracy:

 

  • Brak wsparcia IT – systemy znajdujące się w chmurze są bezpiecznie zainstalowane, zarządzane i hostowane przez firmę Xerox.

     

  • Wysokie początkowe koszty kapitałowe – klienci płacą tylko za usługi, których potrzebują.

 

Dzięki rozwiązaniu FreeFlow Core Cloud automatyzacja jest prosta. Xerox instaluje, zarządza i hostuje rozwiązania, które pozwalają klientom na proste logowanie i rozpoczęcie budowania przepływu pracy w celu zautomatyzowania procesów druku. Instalacja lub utrzymywanie sprzętu nie jest konieczne, podobnie jak wewnętrzna pomoc techniczna. Rozwiązanie FreeFlow Core Cloud usuwa przeszkody stojące na drodze do automatyzacji, dzięki czemu klienci mogą zwiększyć produktywność.

 

„Aby przetrwać w dzisiejszym konkurencyjnym rynku druku, dostawcy mają dwie możliwości: zmniejszenie kosztów lub dodanie usług” mówi Kevin Horey, wiceprezes i główny kierownik ds. przepływu pracy i rozwiązań w firmie Xerox. „Automatyzacja przepływu pracy pozwala na oba te aspekty, a dzięki wspomnianym ulepszeniom poprawiamy również sposób pracy naszych klientów. Zawdzięczamy to lepszemu działaniu najłatwiejszej ścieżki ku automatyzacji w branży.”

 

Xerox FreeFlow VI Suite: ekonomiczne podejście w projektowaniu dokumentów transakcyjnych

 

Nowa, 14. wersja pakietu Xerox FreeFlow VI Suite, jednego z najbardziej elastycznych i wydajnych rozwiązań w zakresie personalizacji w branży, pozwala teraz projektantom na tworzenie umiarkowanie wymagających aplikacji transakcyjnych w znanym oprogramowaniu Adobe InDesign. VI Design Express, wtyczka dla programu InDesign, obsługuje teraz procesy importowania danych transakcyjnych; tworzenia dynamicznych, opartych na danych diagramów kołowych, wykresów liniowych i kolumnowych, a także dynamicznych tabel dla faktur. Obsługuje również formaty wydruków PDF i PDF/VT.

 

„Naszym celem jest nie tylko oferowanie wiodącej technologii dla dostawców komunikacji graficznej, ale także pomaganie im w zastosowaniu naszej technologii i wiedzy branżowej, aby pracowali lepiej i budowali biznes, który odnosi sukcesy” – mówi Susan Weiss, Kierownik ds. rozwoju biznesu klientów globalnych w firmie Xerox. „Nasze nowe narzędzia dotyczą kluczowych kwestii, które poruszyli nasi klienci.”Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »