Firma » Biznes

Xerox otrzymuje nagrodę Sustainability Partner 2017

Xerox otrzymał tytuł Sustainability Partner 2017. Citigroup Inc. doceniło sukces firmy we wdrażaniu usług zarządzania drukiem (MPS - managed print services).

Nagrody Citi Supplier Awards są przyznawane partnerom Citigroup Inc.

 

W ciągu ostatnich pięciu lat, Xerox, pracując z jednym z największych dostawców usług finansowych na świecie, zapewnił organizacji działające globalnie rozwiązanie MPS dla kolorowych i monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

 

- Zrównoważony rozwój jest dla nas niezwykle istotny. Chcemy w ten sposób przyczynić się do ochrony naszej planety – mówi Mike Feldman, president, North America Operations, Xerox. Nie ustajemy w wysiłkach, żeby pomóc naszym klientom – jak np. Citygroup – redukować ślady węglowe i zużycie energii. Właśnie ten aspekt dostrzeżono, przyznając Xerox ten zaszczytny tytuł.

 

Zespół Xerox przyczynił się do realizacji założeń zrównoważonego rozwoju City, wdrażając docelowe ustawienia druku dwustronnego i oszczędzania energii, a także zarządzając organizacyjnymi przyzwyczajeniami w zakresie drukowania. Rozwiązanie MPS stanowi bezpieczną i efektywną technologię, która wspiera wysokiej jakości usługi Citi. 

 

To kolejne wyróżnienie dla Xerox w dziedzinie wspierania zrównoważonego rozwoju. W maju 2017 roku forma uzyskała tytuł top manufacturer in sustainability performance (najlepszy producent w dziedzinie zrównoważonego rozwoju) w niezależnym rankingu grupy EcoVadis.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »