Technologie » Komputery

Xerox podsumowuje najważniejsze wydarzenia roku

Warszawa, 21 grudnia 2015 r. – Jak prognozuje firma badawcza Smithers Pira rynek związany z drukiem będzie rósł globalnie do 2018 roku średnio o 2% rocznie. Xerox podsumowuje mijający rok swojej pracy. Doświadczenie firmy i jej usługi sprawiają, że klienci dzięki Xerox mogą działać efektywniej.

Współpraca z Partnerami

W mijających miesiącach Xerox podjął kroki, dzięki którym powiększył grono swoich autoryzowanych Partnerów. Regularne szkolenia, wsparcie i współpraca na poziomie partnerskim sprawiły, że stali się oni wysoko wykwalifikowanymi ambasadorami Xerox w całej Polsce. Sprzyjało temu uruchomienie programu lojalnościowego Xerox eXtra Club, dzięki któremu handlowcy, promując i dystrybuując produkty globalnego lidera, zbierali punkty wymienne na atrakcyjne nagrody. W ciągu blisko czterech miesięcy do programu dołączyło prawie 250 osób. Całkowity czas trwania programu specjaliści Xerox przewidują na rok, czyli do końca września 2016

Atrakcyjność Partnerów podnosi również oferta Xerox w postaci sztandarowej usługi XPPS (Xerox Partner Print Services). Dzięki niej użytkownik końcowy jest w stanie zlecić Partnerowi Xerox cały proces związany z obsługą druku, zmniejszyć koszty druku o nawet 30% i nie martwić się o uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych czy regularne przeglądy. Dzięki centralnemu systemowi monitorowania Partner outsourcingowy doskonale wie, kiedy do klienta należy dowieźć np. materiał eksploatacyjny, papier lub kiedy wystąpi usterka.

Cztery lata gwarantowane

Wsłuchując się w potrzeby rynku, w 2015 roku Xerox zaproponował swoim użytkownikom udział w promocji, dzięki której zwyczajowa i regulowana przepisami 24-miesięczna gwarancja została przedłużona do czterech lat. Klienci, którzy do końca grudnia 2015 roku kupili wybrane drukarki lub urządzenia wielofunkcyjne Xerox, przesłali dowód zakupu, a po dwóch latach dokonają przeglądu gwarancyjnego u jednego z autoryzowanych Partnerów Xerox mogą liczyć na dłuższy okres trwania umowy gwarancyjnej. Ten krok pozwolił firmie zaobserwować znaczne wzrosty sprzedażowe: o 46% w przypadku urządzenia WorkCentre 3325 i 26% w przypadku WorkCentre 6605. To znacznie lepsze wyniki niż te uzyskanie w całym 2014 roku.

Drukowanie mobilne i nie tylko

W biurowej rzeczywistości coraz większą popularnością cieszą się aplikacje, dzięki którym możliwa staje się efektywna praca z kawiarni, domu czy pociągu, nawet jeżeli w pobliżu nie znajduje się drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne. Ten trend od kilku lat wykorzystuje firma Xerox, która w 2015 roku postawiła m.in. na aplikacje usprawniającą działania klientów firmy pracujących w trendzie BYOD (Bring Your Own Device). To również szansa na przechowywanie dokumentów w chmurowym repozytorium, skanowanie ich z chmury i porządkowanie w odpowiednich folderach.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »