Firma » Biznes

Xerox Workplace - nowe rozwiązania do zarządzania drukiem

Ze względu na ciągłą potrzebę zwiększania mobilności i bezpieczeństwa w miejscu pracy Xerox wprowadza nowe rozwiązania, które chronią zarówno dane, jak i urządzenia, a co za tym idzie zwiększają kontrolę nad kosztami.

Xerox Workplace Solutions to rozwiązanie do zarządzania drukiem i mobilnością, dostępne w chmurze lub w wersji serwerowej. System jest dopasowany do potrzeb firm obsługujących floty drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Dzięki Xerox Workplace ​​sprzęt drukujący połączony jest bez utraty wygody, bezpieczeństwa i przystępności

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

„Rozwój Xerox Workplace Solutions to nasz sposób na nadanie nowego znaczenia pożądanym na rynku funkcjom zwiększania bezpieczeństwa i mobilności, a jednocześnie umożliwienie klientom obniżenia kosztów drukowania” – komentuje Tracey Koziol, Senior Vice President, Workplace Solutions Business Group, Xerox.

 

Funkcje związane z bezpieczeństwem:

 Oprócz możliwości drukowania z dowolnego urządzenia mobilnego Xerox Workplace Solutions oferuje dwa innowacyjne rozwiązania, zaprojektowane w celu ochrony danych i dostępu do urządzeń:

Bezpieczeństwo zawartości – usprawnia procedury bezpieczeństwa i chroni własność intelektualną poprzez monitorowanie wszystkich treści drukowanych, kopiowanych lub skanowanych. Zapewnia przedsiębiorstwom kolejną warstwę ochrony, automatycznie powiadamiając właścicieli treści lub administratorów o drukowaniu bądź udostępnianiu poufnych informacji. Ta funkcja jest szczególnie cenna dla organizacji, które regularnie obsługują wrażliwe dane.

Odblokowanie telefonu komórkowego – funkcja zapewnia wygodę i oszczędność kosztów, umożliwiając odblokowanie i uwierzytelnienie urządzeń Xerox AltaLink® i VersaLink® za pomocą telefonu komórkowego. Dodatkowo eliminuje potrzebę stosowania kosztownych czytników kart i kart zbliżeniowych. Użytkownicy są uwierzytelniani przez aplikację Xerox Print Portal na swoim telefonie i komunikację Near Field Communication wbudowaną w interfejs urządzenia użytkownika (UI). Większość urządzeń mobilnych może również uwierzytelniać się, skanując kody QR znajdujące się w interfejsie użytkownika drukarek Xerox.

Dodatkowe funkcje w portfolio rozwiązań Xerox Workplace Solutions:

• Panel raportowania umożliwia lepsze zrozumienie wykorzystania urządzenia i kosztów poprzez agregowanie statystyk drukowania sieciowego w jednym miejscu w celu monitorowania oraz analizy.

• Podstawowe reguły drukowania ograniczają dostęp do urządzeń lub funkcji, na poziomie użytkownika lub grupy, zwiększając możliwości kontroli kosztów, np. administratorzy mogą ograniczyć dostęp do drukarek poza godzinami pracy.

• Opcja drukowania o niższym koszcie umożliwiająca konwersję dokumentów mobilnych do formatu gotowego do druku.

Dostępność i ceny

Aby uzyskać informacje o cenach Xerox Workplace Solutions, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym lub partnerem handlowym Xerox.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »