Społeczeństwo » Społeczeństwo

XII Bieg Wedla – wydarzenie przepełnione słodką energią

XII Bieg Wedla – wydarzenie przepełnione słodką energią
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 18 lutego w Warszawie już po raz 12. odbędzie się Bieg Wedla. Jak co roku impreza zlokalizowana jest w malowniczym Parku Skaryszewskim nieopodal Fabryki Czekolady E.Wedel. Start wydarzenia o godzinie 10:00 przy muszli koncertowej w pobliżu stadionu ,,Drukarza”.

Bieg Wedla to impreza, która wpisała się już na stałe w kalendarze biegaczy, a z roku na rok powiększa się rzesza jego uczestników. Dzięki zróżnicowanym długościom tras, cieszy się zainteresowaniem w każdej grupie wiekowej sportowych entuzjastów - zarówno wśród doświadczonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Wydarzenie organizowane jest pod Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, Tomasza Kucharskiego. Organizator przygotował cztery trasy do wyboru:

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

  • na dystansie 1,86 km (1 pętla), dla dzieci i młodzieży do 15 lat oraz osób powyżej 70. roku życia
  • na dystansie 0,25 km, dla dzieci w wieku do lat 7
  • na dystansie 5,43 km (3 pętle), dla osób po 16. roku życia
  • na dystansie 9 km (5 pętli), dla osób po 16. roku życia

W tegorocznej edycji już po raz drugi przeprowadzony zostanie bieg Orienteering-run na dystansie 5 km na trasie biegnącej po alejach parku. Po raz pierwszy natomiast dostępna będzie trasa nornic walking dedykowana dla osób powyżej 16. roku życia. W dniu XII Biegu Wedla odbędzie się także bieg i marsz na orientację organizowane w ramach XXI Zimy na Pradze. Aby umożliwić wszystkim chętnym udział w obu wydarzeniach rozpoczną się one przed głównymi biegami - również o godzinie 10.

Wszystkie osoby biorące udział w Biegu, otrzymają słodki upominek, którego fundatorem jest marka E.Wedel. Rejestracje na zbliżającą się wielkimi krokami edycję dobiegły już końca, ale serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania, które z pewnością umili pyszna, gorąca, wedlowska czekolada. Nie może Was tam zabraknąć!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.biegwedla.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MateuszG

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »