Społeczeństwo » Społeczeństwo

XVII Finał WOŚP - informacje o sztabach

XVII Finał WOŚP - informacje o sztabach
Zobacz więcej zdjęć »
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2009 roku. Do końca listopada mogą zgłaszać się do nas sztaby, które chcą z nami zagrać. Z każdą chwilą przybywa chętnych i już dziś wiemy, że to będzie ogromne wydarzenie!

W tej chwili (7 listopada 2008 r., 12:00) zarejestrowanych w naszej bazie jest już 493 sztabów, a liczba ta z minuty na minutę rośnie. Codziennie dociera do Fundacji kilkadziesiąt nowych zgłoszeń i na bieżąco są one wpisywane do finałowej bazy danych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguZgłoszenia sztabów przyjmujemy do 30 listopada. Aktualną listę sztabów mogą Państwo znaleźć na stronie: www.wosp.org.pl/17final/lista_sztabow.php

W tym roku wśród sztabów rozprowadzimy 120 tysięcy ankiet dla wolontariuszy. Przygotowaliśmy także gadżety, które będzie można licytować w dniu finału. Dodatkowo powstała baza zespołów, które zadeklarowały chęć grania na scenach finałowych w całej Polsce: www.fabrykazespolow.pl/wosp/

Tematem XVII Finału WOŚP jest wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronach internetowych: www.wosp.org.pl/17final, www.wosp.org.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
http://www.wosp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »