Technologie » Telekomunikacja

Yealink udostępnia najnowsze oprogramowanie V30 dla wideotelefonów

Wideotelefon Yealink VP-2009P, dystrybuowany przez KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl), wykorzystujący protokół SIP reprezentuje nową generację produktów IP do komunikacji multimedialnej. Jest to stylowy, elegancki telefon o ergonomicznym kształcie.

VP-2009P jest najbardziej zaawansowanym telefonem firmy Yealink, który posiada wszystkie funkcje dostępne w pozostałych telefonach. Jest idealnym rozwiązaniem do wizualnej komunikacji na odległość w przystępnej cenie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Posiada duży, dotykowy, 7-calowy ekran LCD. Może być zasilany z wykorzystaniem technologii PoE, dzięki czemu zapewnia niskie zużycie energii. Przyjazny dla środowiska Yealink VP-200P to jeden z najlepszych wideotelefonów dostępnych na rynku.

Niezwykła jakość obrazu, zaawansowane funkcje i dostępne aplikacje, modny wygląd oraz solidna i trwała konstrukcja powodują, że VP-2009P jest świetną propozycją zarówno dla korporacyjnych biur, jak i użytkowników indywidualnych na całym świecie.

Teraz po aktualizacji, dzięki nowemu oprogramowaniu w wersji V30, wideotelefon VP-2009P oferuje więcej istotnych funkcji jak:

Przeglądarka internetowa

Wideotelefon Yealink VP-2009P wyposażony został w przeglądarkę internetową. Liczne dodatkowe rozszerzenia przeglądarki udostępnione zostaną w najbliższym czasie. Pozwoli to operatorom dostarczyć wiele różnorodnych usług i treści wprost do użytkowników i wzbogacić możliwości telefonu.

QoS VLAN (802.1p/Q)

Dzięki wsparciu VLAN, VP2009 gwarantuje bezpieczeństwo w Internecie poprzez blokowanie zbędnego ruchu lub ataków. Obsługa priorytetyzacji transmisji głosowej i wideo zapewnia efektywną komunikację.

AES do szyfrowania auto-konfiguracji

AES jest wykorzystywany w zaawansowanych funkcjach szyfrowania. Szyfrowanie plików konfiguracyjnych daje wysoki poziom bezpieczeństwa plików i aktualizacji oprogramowania.

Więcej informacji na: www.yealink.pl

o Yealink

Firma Yealink od 2001 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją telefonów IP oraz wideotelefonów. Telefony są kompatybilne z większością systemów IP-PBX z protokołem SIP. Pracują m.in. z platformami: Avaya, Cisco, Innovaphone, ITS Connecto i z rozwiązaniami software'owymi: 3CX, Asterisk itp. Produkty Yealink zostały już docenione na międzynarodowym rynku, przede wszystkim za wysoką jakość wykonania, niezawodność i prostotę obsługi, przy relatywnie niskiej cenie. Posiadają stosowne certyfikaty ISO, CE i RoHS. Wszystkie modele telefonów Yealink wspierają nową w IP technologię szerokopasmowego dźwięku - WideBand (HD Voice). Szerokie pasmo przenoszenia (do 7 kHz) wpływa na wierne odtworzenie naturalnej barwy i tonu głosu. Technologia ta została przyjęta w tym roku jako standard m.in. przez amerykańską firmę Plantronics. Aparaty tej marki mają przedłużoną gwarancję (2 lata) i doskonałe wsparcie techniczne producenta. Istotne jest, że wdrożenie rozwiązań Yealink w firmie nie wymaga wymiany wykorzystywanych wcześniej urządzeń.

KONTEL-TELECOM, dystrybutor sprzętu w Polsce, zapewnia serwis i obsługę klienta oraz wsparcie techniczne użytkowników. Więcej: www.yealink.pl. Firma zapowiada szeroką promocję i dystrybucję produktów Yealink wśród swoich partnerów. Obecnie produkty Yealink dostępne są w sieci partnerskiej AB.

o KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów marek Plantronics, Altec Lansing, Konftel, Ascom Wireless, ITS, Topex, Polycom, Contec, Krone, AC&E, Depaepe, Audio Codes, Cardo Systems, VoIP-Voice, Rittal, Zoom, RTX Dualphone, Yealink, Innovaphone.

KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu - rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.

Ponadto KONTEL-TELECOM zapewnia dostawę i stały serwis słuchawek nagłownych dla biur i Call Center, słuchawek do telefonów komórkowych, multimedialnych słuchawek do komputerów, systemów do audio- i wideokonferencji na linie telefoniczne oraz łącza IP, systemów rozszerzeń i rozbudowy dla wszystkich rodzajów central telefonicznych, routerów, terminali ISDN, telefonów, telefaksów i akcesoriów.

KONTEL-TELECOM świadczy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego produktów znajdujących się w ofercie firmy.

Więcej info:

PRESTIGE Public Relations

www.prestigepr.pl

tel. 022 620 28 29Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »