Motoryzacja » Samochody

YOKOHAMA GEOLANDAR H/T G056 – bezpieczna i ekologiczna opona do SUV-ów

YOKOHAMA GEOLANDAR H/T G056 – bezpieczna i ekologiczna opona do SUV-ów
Zobacz więcej zdjęć »
YOKOHAMA, producent opon premium, wprowadza na polski rynek nową oponę letnią GEOLANDAR H/T G056, przeznaczoną do pojazdów typu SUV i 4x4. Model zwiększa stabilność i bezpieczeństwo jazdy na drogach asfaltowych i w terenie, a także przyczynia się do mniejszego zużycia paliwa.

Nowa opona do pojazdów użytkowych YOKOHAMA GEOLANDAR H/T G056 jest następcą popularnego modelu GEOLANDAR H/T-S G051. Opona została wyprodukowana z wykorzystaniem elementów innowacyjnej technologii BluEarth, opracowanej przez japońską markę. Charakteryzuje ją doskonała przyczepność na różnych rodzajach nawierzchni, a także stabilność i precyzja prowadzenia w warunkach szybkiej jazdy. W porównaniu do poprzedniego modelu, opona charakteryzuje się lepszymi osiągami na suchej (+3%) i mokrej nawierzchni (+13%), znacznie większą trwałością i przebiegiem (+21%) oraz zdecydowanie niższym poziomem hałasu (-13%).

Bardzo dobrą przyczepność zapewnia udoskonalona mieszanka gumy − łącząca dwa rodzaje polimerów, drobną krzemionkę oraz olejek pomarańczowy − zwiększająca elastyczność i powierzchnię styku opony z nawierzchnią. Jednocześnie dzięki właściwościom polimeru opona uzyskuje niskie opory toczenia, przekładające się na oszczędność paliwa. W konstrukcji bieżnika zastosowano rozwiązania chroniące przed aquaplaningiem, takie jak solidne bloki barkowe z licznymi rowkami obwodowymi i cztery rowki główne o zygzakowatej formie, odpowiedzialne za dobry drenaż. Opona GEOLANDAR H/T G056 umożliwia bezpieczną i stabilną jazdę przy dużych prędkościach.

Nowy model jest bardzo wytrzymały, odporny na zużycie i uszkodzenia. Konstrukcja bieżnika z układem lameli w formie 3D, dodatkowe boczne wzmocnienia oraz dodatkowa nylonowa warstwa wzmacniająca zapewniają trwałość i długą eksploatację. Opona jest wyjątkowo cicha. Pięciostopniowy bieżnik ogranicza hałas zewnętrzny generowany podczas jazdy, zwiększając komfort kierowcy i pasażerów.

Opony GEOLANDAR to produkt w segmencie premium, sprzedawany i ceniony na całym świecie ze względu na swoją wysoką jakość. W Polsce dostępnych jest pięć modeli: GEOLANDAR SUV – do aut typu SUV, poruszających się głównie po utwardzonych drogach, nowy GEOLANDAR H/T i GEOLANDAR H/T-S – do dużych SUV-ów i aut z napędem 4x4 poruszających się po utwardzonych drogach i w terenie, GEOLANDAR A/T-S – ogólnego przeznaczenia, na drogę i w teren, GEOLANDAR M/T+ – do jazdy w terenie oraz GEOLANDAR I/T+ – przeznaczony do jazdy zimą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »