Motoryzacja » Samochody

YOKOHAMA i Chelsea FC razem na targach motoryzacyjnych w Genewie

YOKOHAMA i Chelsea FC razem na targach motoryzacyjnych w Genewie
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas tegorocznej edycji Geneva International Motor Show 2016, YOKOHAMA zaprezentuje swoje najnowsze opony, w tym po raz pierwszy aerodynamiczną oponę koncepcyjną, z wypustkami w kształcie płetwy. W wydarzeniu uczestniczyć będą także przedstawiciele klubu piłkarskiego Chelsea FC.

Międzynardowe targi Geneva Motor Show 2016, odbywające się w dniach od 1 do 13 marca 2016 r. w Szwajcarii, to jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych na świecie, na które licznie przybywają wystawcy, prezentujący innowacyjne rozwiązania i osiągnięcia technologiczne. YOKOHAMA, japoński producent wysokiej jakości ogumienia, zapowiedział premierową odsłonę lekkiej, aerodynamicznej opony koncepcyjnej. Dzięki zastosowaniu w konstrukcji bocznej płetwy, która redukuje opór powietrza, nowy model umożliwia mniejsze zużycie paliwa i większą stabilność podczas jazdy. Specjalną atrakcją stoiska YOKOHAMA będzie możliwość spotkania z przedstawicielami klubu piłkarskiego Chelsea, w środę, 2 marca, o godzinie 14:00. Na pytania dotyczące klubu i współpracy z Yokohamą odpowiedzą menedżer Guus Hiddink i dyrektor zarządzający Chelsea FC, Christian Purslow.

Podczas tegorocznej 86. edycji targów YOKOHAMA zaprezentuje opony ze specjalnej edycji BluEarth-A AE50 z tłoczonym na boku logo Chelsea. Opona, przeznaczona do samochodów osobowych klasy średniej i wyższej, zapewnia bezpieczną jazdę dzięki maksymalnej przyczepności na mokrej nawierzchni (parametr A w większości rozmiarów) i mniejsze zużycie paliwa. Na stoisku japońskiej marki będzie można oglądać najlepsze modele opon, m.in. z flagowej serii sportowej ADVAN, w tym oponę ADVAN Sport V105, wybraną na fabryczne wyposażenie przez wielu wiodących producentów samochodów, takich jak Porsche czy Mercedes.

Wszelkie informacje na temat nowości YOKOHAMA i wykorzystanych rozwiązań w prezentowanych oponach będzie można uzyskać na konferencji prasowej YOKOHAMY, która odbędzie się we wtorek, 1 marca 2016 roku, o godzinie 16:15, stoisko numer 4231 w hali 4.

Przeprowadzenie wywiadu z przedstawicielem Chelsea FC będzie możliwe podczas spotkania prasowego, które odbędzie się w środę, 2 marca 2016 roku, o godzinie 14: 00, stoisko numer 4231 w hali 4.

Zapraszamy na www.yokohama-online.pl oraz www.facebook.com/yokohamapolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »