Motoryzacja » Samochody

YOKOHAMA na jubileuszowej edycji Inter Cars 2015

YOKOHAMA na jubileuszowej edycji Inter Cars 2015
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 18-20 września 2015 roku w Warszawie odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce – 15. targi Inter Cars, które w tym roku połączono z jubileuszem 25-lecia spółki. Wśród wielu wystawców nie zabrakło japońskiej marki YOKOHAMA.

Tegoroczna edycja Inter Cars, jednego z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń motoryzacyjnych, zgromadziła najlepszych producentów wyposażenia samochodowego części zamiennych, narzędzi i urządzeń warsztatowych. W ciągu trzech dni błonie Stadionu Narodowego w Warszawie odwiedziło ponad 100 tysięcy gości: specjalistów z branży, producentów i dystrybutorów, a także miłośników motoryzacji z Polski i świata.

Najnowsze modele i rozwiązania                                                    

Japońska marka YOKOHAMA po raz kolejny uczestniczyła w wydarzeniu, prezentując najnowsze ogumienie i rozwiązania technologiczne w oponach osobowych. Odwiedzający stoisko oglądali najnowsze modele zimowe, takie jak W.drive V905 – dedykowany średnim i dużym autom osobowym oraz typu SUV czy W.drive V903 – oponę osobową, przeznaczona do średnich i mniejszych aut – zapewniające bardzo dobrą sterowalność na śniegu i doskonałe hamowanie na ośnieżonej i mokrej nawierzchni.

Wśród opon letnich nie zabrakło ogumienia z flagowej sportowej serii ADVAN – dla aut o podwyższonych osiągach, a także popularnej serii GEOLANDAR – dedykowanej SUV-om i pojazdom z napędem 4x4. Dużym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna nowość letnia – opona BluEarth-A AE50, o wysokich parametrach bezpieczeństwa – klasa A dla większości rozmiarów. Model wykonano z zastosowaniem innowacyjnej technologii przyszłości, stworzonej przez japońskich inżynierów.

 

Spotkania z ekspertami YOKOHAMA

Spotkaniom handlowym towarzyszyły rozmowy z ekspertami, wykłady i prelekcje. Przedstawiciel ITR CEE Artur Posłuszny przedstawiał rozwiązania japońskiej technologii BluEarth stosowanej w oponach YOKOHAMA, zapewniającej bezpieczeństwo i komfort użytkowników przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb środowiska. Obecni na stoisku przedstawiciele marki YOKOKHAMA odpowiadali na wszelkie pytania dotyczące parametrów, eksploatacji i wymiany opon.

Tegoroczna edycja Inter Cars była połączona z jubileuszem 25-lecia istnienia spółki. Z tej okazji zorganizowano wiele atrakcji, takich jak Gala Mistrzów Warsztatu, pokaz świetlno-laserowy, koncerty polskich gwiazd – Kombi, Afromental i Bajm oraz występ zespołu światowego formatu – Roxette, liczne konkursy dla uczestników oraz  imprezy sportowe, w tym specjalne wydarzenie rajdowe – Akademia Sportowej Jazdy. Jubileuszowy weekend Inter Cars, wypełniony atrakcjami, bogatą ofertą wystawców i tłumami zwiedzających był jedną z największych imprez w historii polskiego rynku motoryzacyjnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »