Motoryzacja » Samochody

YOKOHAMA na Targach Autosport International Show w UK

YOKOHAMA na Targach Autosport International Show w UK
Zobacz więcej zdjęć »
YOKOHAMA, producent opon premium, wzięła udział w międzynarodowych targach Autosport International Show (8-12 stycznia 2015 r., Birmingham, UK). Marka zaprezentowała m.in. swoje najlepsze opony wyścigowe, najbardziej wytrzymały terenowy model Geolandar M/T+, a także samochód rajdowy Ford Fiesta R5.

Międzynarodowe Targi Autosport International Show, które odbyły się w dniach 8-12 stycznia 2015 roku w Brimingham, w Wielkiej Brytanii, są jednym z największych i najstarszych wydarzeń tego typu w Europie i jedną z nielicznych okazji, by móc z bliska podziwiać auta i pojazdy tworzące historię sportów motorowych na świecie. Podczas tegorocznej edycji YOKOHAMA zaprezentowała najnowsze rozwiązania dedykowane pojazdom wyścigowym. Miłośnicy sportów motorowych, odwiedzający stoisko YOKOHAMY, mieli okazję obejrzeć wyposażony w opony YOKOHAMA samochód Ford Fiesta R5, należący do Olliego O'Donovana, uczestnika tegorocznego rajdu British Rallycross Championship. Na stoisku, znajdującym się w głównej części wystawienniczej, można było oglądać najlepsze ogumienie japońskiej marki, w tym przeznaczone do pojazdów terenowych typu SUV i 4x4 opony Geolandar M/T+ (mud-terrain). Model skonstruowano z myślą o zapewnieniu jak najlepszych osiągów na piachu, błocie czy żwirowym podłożu, a jego innowacyjna struktura zapewnia doskonałą przyczepność nawet w najtrudniejszych warunkach. W oponie zastosowano specjalną mieszankę gumy, zapewniającą długotrwałą eksploatację w trudnych warunkach, większą odporność na przecięcia i inne uszkodzenia.

Jedną z atrakcji tegorocznych targów Autosport International Show był premierowy pokaz bolidu Nomad, wyprodukowanego przez firmę Ariel. Nomad to niewielkich wymiarów Buggy, którego ultralekka konstrukcja z metalowych rurek, doskonałe zawww.yokohama-online.pl oraz www.facebook.com/yokohamapolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »