Motoryzacja » Moto Serwis

YOKOHAMA na targach Genewa Auto Salon 2013

YOKOHAMA na targach Genewa Auto Salon 2013
Zobacz więcej zdjęć »
Yokohama Rubber Co., Ltd., japoński producent opon premium, zapowiedział prezentację nowej opony ADVAN Sport V105 podczas tegorocznych targów Genewa Auto Salon. Jedna z największych międzynarodowych imprez branży motoryzacyjnej rozpoczyna się 7 marca 2013 r.
Przez kolejnych 10 dni wystawcy prezentować będą najnowsze produkty, nowatorskie rozwiązania i osiągnięcia technologiczne związane z motoryzacją.

Genewa Auto Salon to jedno z pięciu największych wydarzeń motoryzacyjnych na świecie. Podczas tegorocznych targów YOKOHAMA, japońska marka opon premium, zaprezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym oponę ADVAN Sport V105 - nowy produkt dedykowany samochodom o dużej mocy.

Tegoroczne stoisko YOKOHAMY nawiązuje designem do flagowej serii ADVAN - opon o typowo sportowym charakterze, wysokich osiągach i najwyższej jakości. Debiutujące opony ADVAN Sport V105, projektowane z myślą o autach klasy premium, będzie można oglądać na wyposażonym w nie samochodzie Mercedes-Benz SL. Prezentowana nowość zapewnia stabilność i komfort prowadzenia w warunkach szybkiej jazdy, dzięki udoskonaleniu właściwości jezdnych na suchej i mokrej nawierzchni, skróceniu drogi hamowania oraz wyciszeniu poziomu szumów powstających podczas jazdy. Model ten wybrany już został na pierwsze wyposażenie samochodów Mercedes-Benz A-Class, B-Class, C-Class, SLK-Class, SL-Class, i CLS-Class, a jego poprzednik - ADVAN Sport V103 - jest częścią fabrycznego wyposażenia samochodów, takich jak Audi S8, A7 i Q7, Porsche 911, Carrera 4, Cayenne czy Bentley Continental.

Podczas targów YOKOHAMA zaprezentuje też inne produkty z flagowej serii ADVAN przeznaczone do samochodów osobowych (ADVAN Sport V103), aut sportowych i SUV-ów (ADVAN S.T.), a także prototyp nowej opony ADVAN Neova AD08R, dedykowanej samochodom typu street-sport.

Ponadto nie zabraknie ekologicznej wizytówki YOKOHAMY modelu BluEarth-1 oraz opon BluEarth AE-01 i Geolandar G055, które miały swoją premierę w ubiegłorocznej edycji Genewa Auto Salon.

W tym roku, Auto Salon w Genewie potrwa od czwartku, 7 marca 2013 r. - do niedzieli, 17 marca 2013 r. Wtorek i środa (5 - 6 marca) zostały wyznaczone jako dni dla mediów.

Konferencja prasowa firmy YOKOHAMA, połączona z prezentacją nowych produktów, odbędzie się we wtorek, 5 marca 2013 roku, o godzinie 15:00, na 4231 w hali 4.

Zapraszamy na www.yokohama-online.pl oraz www.facebook.com/yokohamapolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »