Motoryzacja » Moto Serwis

YOKOHAMA nowym sponsorem Chelsea Londyn!

YOKOHAMA nowym sponsorem Chelsea Londyn!
Zobacz więcej zdjęć »
YOKOHAMA Rubber Co., jeden z największych światowych producentów opon premium, podpisał umowę sponsorską z londyńskim klubem piłkarskim Chelsea. Kontrakt wchodzi w życie wraz z rozpoczęciem sezonu w lipcu 2015 i potrwa do 2020 roku.

Japoński koncern YOKOHAMA Rubber Co., jedna  z sześciu największych firm oponiarskich na świecie został głównym sponsorem angielskiego Chelsea Football Club. Kontrakt podpisany został 26 lutego 2015 roku w Londynie przez prezesa koncernu Tadanobu Nagumo. Na mocy ustaleń logo YOKOHAMA eksponowane będzie na stadionie oraz koszulkach drużyny od lipca 2015 przez następnych pięć lat.

Chelsea jest najchętniej oglądanym angielskim klubem piłkarskim, grającym w Premier League. Drużyna ze Stamford Bridge posiada ponad 100-letnią historię sportowych osiągnięć. Klub był czterokrotnie mistrzem Anglii, a także zwycięzcą Ligi Mistrzów UEFA w sezonie 2011-2012. Chelsea jest siedmiokrotnym zdobywcą Pucharu Anglii oraz dwukrotnym zwycięzcą w rozgrywkach Pucharu Zdobywców Pucharów. Obecnie w sezonie 2014-2015, prowadzona przez Jose Mourinho drużyna jest na szczycie Premier League i awansowała do fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA.

Nowy sponsor - YOKOHAMA Rubber Co. - jest najstarszym w Japonii i jednym z najstarszych na świecie producentów ogumienia do wszystkich typów pojazdów. YOKOHAMA Rubber Co. Ltd., posiada 120 oddziałów na całym świecie i 2 filie. Wysokiej jakości opony produkowane są w 13 fabrykach, z których 6 znajduje się w Japonii, 2 w USA, 1 w Rosji, a pozostałe w innych krajach azjatyckich. Marka dostarcza także zaawansowane technologicznie produkty gumowe, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i życia codziennego. Wykorzystywane w materiałach termoizolacyjnych, wężach, klejach, zbiornikach, w przemyśle budowlanym, lotniczym czy w golfie. W roku podatkowym zakończonym 31 grudnia 2014 r. łączna sprzedaż netto YOKOHAMA Rubber Co. wyniosła ok. 625.2 miliardów jenów, z czego sprzedaż opon stanowiła 497.6 miliardów jenów.

W Polsce oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem opon marki YOKOHAMA jest firma ITR S.A.

  Zapraszamy na www.yokohama-online.pl oraz www.facebook.com/yokohamapolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »