Motoryzacja » Samochody

YOKOHAMA wiodącym dostawcą opon w programie Caterpillar

YOKOHAMA wiodącym dostawcą opon w programie Caterpillar
Zobacz więcej zdjęć »
YOKOHAMA Tire Corporation utrzymała pozycję lidera, jako najlepszy dostawca ogumienia przemysłowego dla amerykańskiej firmy Caterpillar. Japońskiej marce po raz kolejny przyznano najwyższą nagrodę – Certyfikat Platynowy. Dla YOKOHAMA to czwarte z rzędu najwyższe wyróżnienie otrzymane od CAT.

Yokohama została uznana wiodącym dostawcą opon do ciężkich pojazdów budowlanych i górniczych w programie SQEP – Supplier Quality Excellence Process prowadzonym przez amerykańskiego giganta, firmę Caterpillar (CAT). Przyznana nagroda – Recertyfikacja Poziomu Platynowego, oznacza dla japońskiego producenta zachowanie dotychczasowej, najwyższej pozycji w programie. Caterpillar, światowy lider rynku produkcji maszyn budowlanych i górniczych, od lat promuje dostawców oferujących wysoką jakość produktów, wyróżniając innowacyjność rozwiązań, udoskonalanie procesów produkcji czy łańcucha dostaw. Koncern od 2009 roku nieprzerwanie docenia zaawansowanie technologiczne wyspecjalizowanego ogumienia dla maszyn przemysłowych i górniczych YOKOHAMA, przyznając marce prestiżowe certyfikaty.

„Jesteśmy zaszczyceni Recertyfikacją Poziomu Platynowego. Zdobycie nagrody w programie światowej klasy producenta jest efektem naszych globalnych działań na rzecz  nieustannego zwiększania innowacyjności technologii i podnoszenia jakości produktów i usług” – mówi Andrew Zeisser, Dyrektor Sprzedaży w YOKOHAMA Tire Corporation. Nagroda za 2015 rok przekazana została do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Onomichi, w Japonii, gdzie wytwarzane są przemysłowe opony marki YOKOHAMA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »