Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Yorkomania w Galerii Krakowskiej

Yorkomania w Galerii Krakowskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Liczy niewiele ponad 100 lat i wbrew panującym stereotypom nie jest typowym Anglikiem – tak w skrócie można opisać rasę psów, która zagości w najbliższą sobotę 8 września 2012r., w godzinach 14.00 – 18.00 w Galerii Krakowskiej.

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies. Rasą, która pod wieloma względami najbardziej odpowiada wielu właścicielom jest Yorkshire Terrier. To nie tylko uroczy i oddany towarzysz, ale także wymagający odpowiedniej pielęgnacji piesek. Jego niewielki wzrost sprawia, że można go ze sobą zabrać praktycznie wszędzie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wbrew ogólnie panującym poglądom, nie jest to pies z kokardką, który wyleguje się na kanapie. Yorki to typowe terriery – dziarskie, zuchwałe, które niejednokrotnie potrafią zaskoczyć swoich właścicieli.

Z myślą o miłośnikach tej rasy, Galeria Krakowska przygotowała wyjątkową wystawę poświęconą Yorkom, którą będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę (8.09.2012r.), w godzinach 14.00-18.00. Podczas wydarzenia klienci Galerii będą mogli wybrać najpiękniejszego, najmodniejszego oraz najmądrzejszego psa. Dla wszystkich osób biorących udział w konkursie czekać będą upominki w postaci karmy i pamiątkowych rozetek, a na zwycięzców atrakcyjne nagrody, puchary i medale.

Dodatkowo właściciele Yorków będą mogli skorzystać z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji, tresury, wychowania i zdrowia swoich psów, a także odwiedzić stanowiska z kosmetykami, ubraniami, akcesoriami przeznaczonymi dla swoich pupili. Nie zabraknie także atrakcji w postaci quizu dotyczącego Yorków, a także konkursów znajomości psich ras.

Wystawa Yorków to także okazja, by pomóc bezdomnym zwierzętom. We współpracy  z Krakowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami – organizacją pomagającą zwierzętom zostanie przeprowadzona akcja adopcji bezdomnych psiaków.

Yorkomania jest ciekawym pomysłem na spędzenie sobotniego popołudnia, a 8 września 2012 roku przejdzie do historii jako dzień miłośników rasy Yorkshire Terrier.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wojcik_karolina@interia.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »