Kultura, sztuka » Kultura

Z Bonarki prosto do Akademii Pana Kleksa: casting do musicalu

Kto marzy o zakosztowaniu przygody w świecie teatru, kto chciałby spróbować swych umiejętności na scenie, kto uważa, że ma aktorski talent, obowiązkowo musi stawić się na casting do musicalu „Muzyczne przygody Pana Kleksa”. Warunki są dwa: przyjść 17 listopada do Bonarki oraz mieć od 5 do 12 lat.

Przegląd umiejętności młodych aktorów odbędzie się w Bonarce przy Cinema City na poziomie +1, gdzie stanie mobilne studio. Przesłuchania do roli w spektaklu rozpoczną się o 14.00 i potrwają do godziny 17.00. Jeśli ktoś chce zwiększyć swoje szanse, powinien dobrze przygotować się do spotkania z jurorami
i nauczyć się pięknie śpiewać znaną z filmów o Panu Kleksie piosenkę: „Witajcie w naszej bajce”. Kto nie zdąży zrobić tego w domu, będzie miał jeszcze szansę w Bonarce: po krakowskim centrum krążyć będą postacie z bajek, zachęcające przyszłych aktorów do castingu i oferujące pomoc w nauce utworu.

Obecność roześmianych, kolorowych i ciekawie przebranych postaci z pewnością zredukuje ewentualny stres u młodych gości. Napięcie opadnie ostatecznie o godzinie 17.00, kiedy to jurorzy ogłoszą, które
z przesłuchiwanych dzieci zakwalifikowały się do finału. Rodzice szczęśliwców otrzymają pełen zestaw informacji dotyczących dalszego postępowania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »