Firma » Biznes

Z Dubaju do Galerii Askana, czyli „Fashion window” Natalii Ślizowskiej

Zarządzana przez CREAM Property Advisors, Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim, świętuje swoje 15-te urodziny. Poza weekendowymi atrakcjami, które odbyły się 30 września i 1 października, ważnym elementem niespodzianek dla mieszkańców jest „Fashion window” Natalii Ślizowskiej.

              Zarządzana przez CREAM Property Advisors, Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim, świętuje swoje 15-te urodziny.  Poza weekendowymi atrakcjami, które odbyły się 30 września
i 1 października, ważnym elementem niespodzianek dla mieszkańców  jest „Fashion window" Natalii Ślizowskiej.

To nie pierwsza współpraca Galerii Askana i projektantki - Natalii Ślizowskiej. Od 1 października
w modowym oknie zaaranżowanym przez projektantkę
można podziwiać wyjątkowe stroje, będące częścią wystawy „Welcome Dubai", prezentowanej uprzednio podczas wystawy województwa lubuskiego podczas Expo 2020 w Dubaju.

Anna Sip, PR & Marketing Senior Manager Galerii Askana podkreśla "Nasza współpraca potwierdza jak ważne jest wsparcie na rynku lokalnym, otwartość na wspólne projekty, a tym samym poszukiwanie niebanalnych pomysłów do wspólnych działań. Cieszy nas, że po raz kolejny to właśnie w Galerii Askana, słynącej z dobrego klimatu i mody, możemy gościć dzieła tak uznanej i charyzmatycznej projektantki. Absolutnie zjawiskowa kolekcja, prezentowana uprzednio podczas Expo 2020 w Dubaju skradła serce mieszkańców miasta i nie tylko. To dla nas zaszczyt gościć twórczość projektantki
w naszych progach."

Natalia Ślizowska dodaje z kolei: „ Jest mi bardzo miło ponownie gościć w pięknych wnętrzach Galerii Askana. Lubię to miejsce z wielu powodów. Czuję się doceniona, a moja twórczość jest darzona niezwykłym szacunkiem. Wystawy realizowane w tych przestrzeniach wyglądają światowo. Przypominają klimatem wystawy z Paryża czy Mediolanu.  Atmosfera współpracy z Anną Sip jest zawsze wspaniała, dzięki otwartości i chęci wspierania działań artystycznych, które są bardzo unikatowe. Cieszę się również, że Galeria ASKANA była towarzyszem i partnerem w moim wielkim przedsięwzięciu jakim był Fashion Week w Mediolanie. To niezapomniane przeżycie! Dziękuję!"

  • Facebook Galerii Askana - https://www.facebook.com/GaleriaAskana
  • Instagram Galerii Askana - https://www.instagram.com/galeriaaskana/
  • Aplikacja mobilna - do pobrania https://emplate.app/download/aska/www
  • Kanał Youtube Galerii Askana - https://www.youtube.com/user/galaskana


GALERIA ASKANA ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób, a wśród salonów wiele lubianych i obecnych jedynie w tej gorzowskiej galerii sklepów jak m.in.: Solar, Kazar, Venezia, Femestage Eva Minge, Vistula & Wólczanka, Bytom, Molton, Pierre Cardin, Ochnik. Więcej na: www.galeria-askana.pl

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze pod nazwą Quattro: CNC, C360 Sell Me oraz C-RTM, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości, opracowywanie strategii komercyjnych i marketingowych dla budynków komercyjnych oraz przygotowanie obiektów do sprzedaży. Więcej informacji: cream-advisors.pl

Natalia Ślizowska

Projektantka z pasji i wykształcenia. Charyzmatyczna, tworząca w zgodzie ze sobą.

Studentka Akademii Sztuk Pięknych, Politechniki Łódzkiej i Wyższej Szkoły Sztuki
i Projektowania w Łodzi. Projektantka ubioru konfekcyjnego, unikatowego, scenicznego, specjalnego, kostiumu, a także projektowania obuwia, biżuterii, toreb i wyrobów galanterii skórzanej. Dla szerszej publiczności znana z reality show Project Runway Poland.

Swoje kolekcje niejednokrotnie prezentuje jako spektakularne pokazy w otaczającej przestrzeni, z łączeniem różnych środków artystycznych, takich jak muzyka na żywo, projekcje filmowe, gra świateł. Jej atelier mieści się w samym sercu miasta Gorzowa Wielkopolskiego (zachodnia część Polski). Każdego dnia powstają w nim ubiory codzienne, suknie na wyjątkowe okazje, niepowtarzalne torby i inne akcesoria, a także warsztaty kreatywne dla dzieci. Projektantka współpracuje również z mężem Rafałem, który jest kaletnikiem tworzącym pod nazwą marki „Pan Kaletnik".

Ostatnim niezwykłym wydarzeniem było stworzenie kolekcji i udział projektantki podczas wystawy EXPO w DUBAJU, podczas której promowała region lubuski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AnnaSip

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

szkolenia z zarządzania
high5 szkolenia klasy premium wieloletni laureat złotych laurów szkolenie zarządzanie sobą w czasie

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »