Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Z E R O niedoskonałości, J E D E N wspaniały pobyt w Malinowych Hotelach!

Z E R O  niedoskonałości, J E D E N  wspaniały pobyt w Malinowych Hotelach!
Zobacz więcej zdjęć »
Pokaż efekty działania linii na niedoskonałości skóry i daj o siebie zadbać w najlepszych medical spa w Polsce!

Liczba zadowolonych klientek wykorzystujących linię Balneokosmetyków przeciw niedoskonałościom cery stale rośnie, a skuteczne zwalczanie problemów skórnych za pomocą trzech biosiarczkowych kosmetyków do codziennej pielęgnacji cery jest coraz prostsze. Aby podziękować dotychczasowym klientkom za współpracę i wykorzystywanie produktów, Balneokosmetyki przygotowały specjalny konkurs, którego nagrodą jest pobyt dla dwóch osób w jednym z dwóch hoteli należących do sieci Malinowe Hotele****.

Głównym założeniem konkursu jest podziękowanie wiernym klientkom za współpracę i korzystanie z naszych produktów. Mamy stałe grono odbiorców, którzy są z nami od początku – zaufali nam kiedyś, sprawdzili nas, a teraz – rekomendują Balneokosmetyki swoim znajomym i przyjaciołom. Jestem przekonana, że opinie naszych odbiorców pomogą wszystkim, którzy mają problemy z niedoskonałościami  – podkreśla Anna Arak, Brand Manager.

 

Konkurs skierowany jest do klientek, które wykorzystują Balnekosmetyki w codziennej pielęgnacji i zachęca do aktywnego dzielenia się efektami ich stosowania. Wystarczy nagrać video recenzję, przedstawiającą aplikację, działanie oraz efekty po zastosowaniu linii kosmetyków „3 Kroki do doskonałej skóry” i… znaleźć się w gronie szczęśliwców, którzy będą mogli oddać się w ręce  specjalistów, terapeutów SPA i masażystów wybranego hotelu Medical SPA Malinowe Hotele****.

 

Balneokosmetyki czekają na filmiki swoich klientów do 30.11.2012r. pod adresem: kosmetyki@malinowyzdroj.pl

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na stronie: http://www.balneokosmetyki.pl/pl/i/Konkurs-Filmowy-Regulamin/31 www.balneokosmetyki.pl

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Anna Arak

Brand Manager

Malinowe Hotele Sp. z o.o.

e-mail anna.arak@malinowyzdroj.pl

tel. kom: 512 012 015

www.malinowehotele.pl

 

Marta Kroplewska

Entertainment Group Sp. z o.o.

e-mail: marta@entertainment.pl

tel. + 48 512 213 547

www.entertainment.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MKroplewska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »