Kultura, sztuka » Kultura

Z KOMETĄ w egzotyczną podróż

Już od najbliższej soboty, 22 października na terenie Centrum Handlowego KOMETA otwarta zostanie wystawa fotografii z egzotycznej wycieczki w rejony południowej Azji, Agnieszki Kołodziejskiej (jednej z czołowych prezenterek radia Zet).

Dla wielu z nas,  okres prawdziwej, niezaprzeczalnie pięknej polskiej jesieni jest czasem tęsknoty za latem, słonecznymi porankami i tętniącą życiem  przyrodą.  Dla wszystkich  tych, którzy chcą choćby na chwilę powrócić do letnich dni i wakacyjnych wypraw, KOMETA przygotowała specjalną wystawę. Wraz z dziennikarką radiową i telewizyjną, Agnieszką Kołodziejską, przeniesiemy się we wspaniałe krajobrazy Kambodży, Tajlandi i Srilanki, poczujemy magię  tamtych miejsc, poznamy ich mieszkańców. Będziemy mieli okazję nacieszyć oczy wyjątkową urodą egzotycznych zakątków, oraz  poszerzymy nasze horyzonty .

 

Agnieszka Kołodziejska- -  prezenterka Radia Zet, współprowadząca program Galileo Extra.  Swoją karierę radiową rozpoczęła w 1999 r. w Radiu Classic. W roku 2004 przeszła do łódzkiego oddziału Radia Złote Przeboje, następnie w latach 2006-2008 współpracowała z Radiem Pogoda. Od 2008 r. prezenterka Radia Zet, aktualnie jeden z jego czołowych głosów. Prowadząca: „Siła muzyki”, „Przeboje są Twoje”, „Upalne dzień dobry bardzo”,, „Lato ZET”, „Zet na punkcie muzyki”, „ Liga hitów Radia Zet”, „Nie do zobaczenia”, „popołudnie z radiem Zet” oraz „Radio Zet- to lubię!”.

 

Mamy nadzieję, iż ten wakacyjny akcent rozgrzeje wszystkich, chcących wybrać się z KOMETĄ w egzotyczną podróż i uprzyjemni  jesienne, wieczory i chłodne dni. Ta niezwykła podróż trwać będzie w dniach 22 października- 6 listopada w Centrum Handlowym Kometa- Toruń, ul. Grudziądzka 162. Serdecznie zapraszamy.

 

            Właścicielami Centrum Handlowego KOMETA są:

1.      Spółka celowa Galeria Kometa Sp. z o.o., część funduszu POERF zarządzanego przez Pradera Europe (www.pradera.com). W Polsce Pradera Europe reprezentowana jest przez spółkę Pradera Management Poland Sp. z o.o.

2.      Spółka celowa CH Toruń Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o. (www.gecapitalrealestate.com)

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karolina_smoczajama

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »