Technologie » AGD - RTV

Z Media Markt klienci zawsze wygrywają!

Z Media Markt klienci zawsze wygrywają!
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć Media Markt od początku rozgrywek wierzyła w sukcesy polskiej reprezentacji i zachęcała klientów do kibicowania w ramach promocji „Kibicuj naszym i odbierz kasę”. Polacy grali rewelacyjnie, a kibice mocno zagrzewali ich do walki.
Mimo że po zaciętym meczu to Portugalia awansowała do półfinału Mistrzostw Europy, Media Markt zdecydował, że chce nagrodzić swoich klientów  - każdy uprawniony uczestnik akcji otrzyma kartę podarunkową Media Markt o wartości 20% dokonanych zakupów!

Sieć Media Markt docenia pasję i zaufanie, które pokazali polscy kibice, do ostatniej chwili kibicując naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Polacy osiągnęli ogromny sukces – awansowali do 1/4 turnieju, zapisując się w historii europejskiej piłki jako drużyna zgrana, silna i dobrze przygotowana. Kibicowanie takim piłkarzom to prawdziwy zaszczyt!

Wierząc w osiągnięcia Polaków, lider rynku elektroniki użytkowej w Polsce zorganizował iście mistrzowską promocję „Kibicuj naszym i odbierz kasę”. Aby zawalczyć o zwrot pieniędzy, wystarczyło w dniach 2-5 czerwca zrobić zakupy w jednym ze sklepów Media Markt lub sklepie internetowym mediamarkt.pl, spełnić warunki określone regulaminem akcji i zarejestrować swój paragon. Każdy kolejny mecz przybliżał naszych piłkarzy do zwycięstwa, a klientów sieci Media Markt do zwrotu pieniędzy za zakupy. Po zaciętej rywalizacji Portugalia przewagą w rzutach karnych zatrzymała Polaków w drodze na podium. Mimo to Media Markt nagrodzi Polaków za lojalność naszym piłkarzom – każdy uczestnik akcji otrzyma kartę podarunkową Media Markt o wartości 20% dokonanych zakupów!

Media Markt od lat wspiera polskich kibiców i towarzyszy im w ważnych sportowych wydarzeniach. Wierzyliśmy w sukces naszych piłkarzy i do tego samego zachęcaliśmy klientów jeszcze przed Mistrzostwami, organizując akcję „Kibicuj naszym i odbierz kasę” - opisuje zaangażowanie Media Markt Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.– W promocji wzięły udział tysięce osób. Od tego momentu każdy mecz biało-czerwonych miał dla nas dwa razy większe znaczenie - przybliżał do półfinału i rozwiązania promocji. Nasza reprezentacja odniosła ogromny sukces i choć nie sięgniemy po złoto, zarówno piłkarzom, jak i kibicom, należą się ogromne gratulacje. Widząc zaangażowanie naszych klientów, postanowiliśmy nagrodzić ich wiarę w biało-czerwonych – każda osoba, która wzięła udział w promocji i spełnia warunki określone w regulaminie akcji, otrzyma kartę podarunkową Media Markt.

Kartę podarunkową Media Markt o wartości 20% kwoty wydanej na zakupy otrzyma każdy konsument, który w wyznaczonych dniach dokonał zakupów o wartości minimum 500 zł w sklepie stacjonarnym Media Markt lub w sklepie internetowym mediamarkt.pl, spełnia warunki określone w regulaminie akcji promocyjnej oraz zarejestrował do 6 czerwca br. swój paragon. Karty będą do odbioru i realizacji w jednym z 57 sklepów stacjonarnych Media Markt w dniach od 18 lipca 2016r. do dnia 12 sierpnia 2016r.

Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć w regulaminie dostępnym w sklepach Media Markt oraz na stronie internetowej www.mediamarkt.pl .


Media Markt
Więcej informacji z MEDIA MARKT  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »