Moda » Obuwie

Z miłości do torby

Z miłości do torby
Zobacz więcej zdjęć »
Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, projektantki ręcznie szytych butów, rozszerzają swoją kolekcję o torby i torebki. Oryginalne projekty powstały z myślą o zabieganych kobietach, które cenią luz i wygodę, a w torbie pragną zmieścić wszystko co niezbędne.

Projektantki LOFT37.PL tworząc inspirują się między innymi własnymi potrzebami.

 

Nie od dziś wiadomo, że torebka kobiety kryje różnorodne skarby. Niejednokrotnie na te niezbędne drobiazgi potrzebujemy sporo miejsca. Dlatego kobietom kochającym funkcjonalne torby oraz poszukującym niebanalnych dodatków, na pewno przypadną do gustu oryginalne propozycje od LOFT37.PL.

W kolekcji Joanny i Pauliny do wyboru mamy sześć modeli wykonanych z wyselekcjonowanej, doskonałej jakościowo, miękkiej, cielęcej skóry. Cztery z nich to torby duże i pojemne, które można nosić na różne sposoby, korzystając z długiego paska lub krótkich rączek. W ich wnętrzu ukryto płaską, mini kosmetyczkę, której nie sposób zgubić, gdyż przyczepiono ją na stałe paskiem. Przyda się ona na dokumenty, czy pieniądze. W modelach 5 i 6 do bazowego czarnego będzie można dobrać swój kolor, z siedmiu proponowanych przez LOFT37.PL.

Projektantki przygotowały także coś interesującego dla zwolenniczek mniejszych gabarytów. Małe „LOFTORBY” z rockowym pazurem wyposażono w dwa paski oraz praktyczne schowki zamykane za suwaki. Modele te dostępne są w skórze czarnej lub karmelowej.

Torby LOFT37.PL duże (model 3, 4 5 i6) kosztują 599 zł, mniejsze (model 1 i 2) 499 zł. Wszystkie już dostępne są w sklepie internetowym www.loft37.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »