Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Z okazji 25. urodzin Wafli Familijnych przywołaj Urodzinowe wspomnienia w Radiu ZET

Z okazji 25. urodzin Wafli Familijnych przywołaj Urodzinowe wspomnienia w Radiu ZET
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Familijne zachęca do świętowania swoich 25. urodzin i dzielenia się urodzinowymi wspomnieniami w ramach specjalnego konkursu na antenie Radia ZET. Najpiękniejsze historie zostaną nagrodzone voucherami na prezent i zapasami Wafli Familijnych.

Familijne, najbardziej rodzinna marka wafli i ciastek w Polsce, hucznie świętuje 25-lecie obecności na rynku. Z okazji swojego jubileuszu organizuje szereg atrakcji dla konsumentów. Jedną z nich jest konkurs „Urodzinowe wspomnienia w Radiu ZET".


Aby wziąć udział w jubileuszowej akcji „Urodzinowe wspomnienia w Radiu ZET", należy opisać swoje najpiękniejsze urodzinowe wspomnienie z równoczesnym wskazaniem tytułu utworu muzycznego, który się z nim kojarzy. Zgłoszenie należy przesłać za pośrednictwem formularza konkursowego dostępnego na stronie: https://konkursy.radiozet.pl/Przywolaj-urodzinowe-wspomnienia-z-Radiem-ZET2

Zwycięzcy  konkursu zostaną wyłonieni na antenie Radia ZET między 13 a 24 lipca (finały będą realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00). Na 10 laureatów czeka zapas Wafli Familijnych oraz voucher prezentowy o wartości 500 zł na prezent marzeń.  

Do końca sierpnia można też wziąć udział w jubileuszowej loterii „Familijne 25. urodziny". Wystarczy zakupić dwa dowolne opakowania Wafli Familijnych, zarejestrować paragon na stronie www.familijne.pl i zdrapać wirtualną zdrapkę. Do wygrania jest samochód oraz nagrody pieniężne. Z kolei bez rejestracji paragonu można zdobyć pakiety Wafli Familijnych dla całej rodziny.

Marka: Familijne

Produkt: Wafle Familijne 

Producent: Colian Sp. z o.o.

www.familijne.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »