Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Z okazji Dnia Dziecka ALDI kontynuuje współpracę z Magdaleną Kordaszewską z serwisu Zabawkowicz.pl

Z okazji Dnia Dziecka ALDI kontynuuje współpracę z Magdaleną Kordaszewską z serwisu Zabawkowicz.pl
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach trzeciej już wspólnej akcji sieć wprowadza do sprzedaży serię zabawek z rekomendacją znanej ekspertki - terapeutki. Zabawki trafiły do sprzedaży 15 maja.

 

- W okresach gorączki prezentowej nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w zakupie idealnej zabawki. Takiej, która z jednej strony będzie cieszyć dziecko, a z drugiej zapewni rodzicowi komfort podjęcia świadomej decyzji. Chcemy by proces wyboru zabawki w ALDI był bajką - również dla rodziców - mówi Agnieszka Barańska, Kierownik Marketingu ALDI w Polsce. - Dlatego cieszymy się, że prawdziwy specjalista wspiera nas i konsumentów w dokonaniu świadomych wyborów.

Wybranie prezentu na Dzień Dziecka to jedno z większych wyzwań. Rodzice często stają przed trudnym wyborem podjęcia decyzji zakupowej na podstawie wyglądu czy przedziału wiekowego dziecka określonego na opakowaniu zabawki. Wychodząc z założenia, że klient i jego dziecko zasługuje na więcej, sieć ALDI ponownie zaprosiła do współpracy Kordaszewską uzyskując od niej rekomendacje dla wybranych zabawek. - Na podstawie wieloletniego doświadczenia i dzięki testowaniu kilku tysięcy zabawek każdego roku, dla ALDI na Dzień Dziecka wybrałam klasyki zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci, które powinnyznaleźć się w każdym domu. Klienci ALDI kupią je w najlepszych cenach - komentuje Magdalena Kordaszewska z serwisu zabawkowicz.pl.

W asortymencie sieci znalazły się zawieszka - przytulanka LAMAZE uszyta z kolorowych tkanin o różnych fakturach, pobudzająca ciekawość dzieci, sorter jajeczek z dźwiękami od firmy Tomy, który uczy cierpliwości i staranności, ale jest też świetnym pretekstem do rozmowy o uczuciach, rozładowaniu trudnych emocji i poprawie nastroju. Idealną zabawką rozwijającą kreatywność i swobodę artystyczną są mata podróżna Aquadoodle, tęczowa pracownia Aquabeads, klocki mini waffle czy przestrzenny domek z papieru do samodzielnego kolorowania. Z kolei gry karciane, gry typu Match czy stołowy bowling dla nieco starszych dzieci oprócz pamięci i koncentracji, rozwiną także spryt i myślenie taktyczne.

Magdalena Kordaszewska, założycielka serwisu zabawkowicz.pl, terapeutka integracji sensorycznej, która w swoich kanałach doradza kilku milionom rodziców, dzięki współpracy z ALDI ponownie stała się także mentorem zakupowym dla klientów sieci. Prowadzony przez nią portal zabawkowicz.pl i organizowany pod jego szyldem konkurs Zabawka Roku i Nagroda Rodziców wspierane są przez wielu niezależnych specjalistów w zakresie ruchowego i poznawczego rozwoju dzieci, a także przez znane gwiazdy i autorki blogów dla rodziców.

Ciekawe propozycje rekomendowane przez Magdę Kordaszewską wyróżniają się wielofunkcyjnością, walorami edukacyjnymi, a nade wszystko dają przestrzeń nieograniczonej niczym kreatywności i wyobraźni. Pełna, dedykowana oferta zabawek z okazji Dnia Dziecka dostępna jest na https://www.aldi.pl/swiat-asortymentu/zabawkowicz-pl-poleca-prezenty-na-dzie-dziecka-.htmloraz w sklepach ALDI od 15 maja do wyczerpania zapasów.

****
ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 132 sklepy i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie". Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRart Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »