Gospodarka » Żywność

Z Podziemia prosto w kosmos! Browar Piwne Podziemie zaskakuje nowymi propozycjami

Z Podziemia prosto w kosmos!  Browar Piwne Podziemie zaskakuje nowymi propozycjami
Zobacz więcej zdjęć »
Z Podziemia prosto w kosmos! Browar Piwne Podziemie zaskakuje nowymi propozycjami

Piwne Podziemie to browar rzemieślniczy spod Chełma, który warzy swoje oryginalne piwa już od niemal 6 lat. Piwne Imperium pod wodzą Dariusza Piecucha ruszyło z nową, kosmicznie chmielową i owocową serią! Na rynek kraftowy właśnie trafiły dwie nowe propozycje od chełmskiego browaru!

16 października swoją premierę miało butelkowe Lost In Space, pszeniczna Wheat IPA, która została uwarzona z ponad 30% udziałem słodów pszenicznych. Intensywnie chmielowy smak z nutą dojrzałej pomarańczy i mandarynki, a do tego czarna herbata z domieszką delikatnej sosny! Piwo orzeźwia swoim wytrawnym, lekko mineralnym finiszem.

Etykieta butelki nawiązuje do czerwonej planety – wojowniczego Marsa, który jednocześnie wzbudza niepokój, ale też zachęca do wejścia w chmielowo-cytrusową atmosferę! Wręcz każe się w niej zagubić… Albo raczej – rozsmakować!

Piwne Podziemie zabrało nas dalej, w międzygwiezdną podróż z piwem Inter Galactic! Pale Ale na amerykańskich i australijskich chmielach. Intensywny aromat cytrusów, brzoskwiń, marakui i grejpfruta dodaje napojowi oryginalnego charakteru.

Etykieta produktu tym razem zabiera nas na Jowisza – największą planetę układu słonecznego. Jowisz symbolizuje ekspansję i rozmach, czego nie brakuje Piwnemu Podziemiu! Mijamy więc gazowego olbrzyma i ruszamy w intergalaktyczną smakową podróż!

Czym jeszcze zaskoczy nas browar rzemieślniczy spod Chełma?Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »