Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Z Portem Łódź rakietą do gwiazd!

Z Portem Łódź rakietą do gwiazd!
Zobacz więcej zdjęć »
W Port Łódź Junior na dobre zagościły wakacje i jeszcze więcej fantastycznych pomysłów na zabawy dla wszystkich dzieci. Jakie atrakcje czekają na najmłodszych w najbliższych dniach w sali zabaw Centrum?

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

TANIEC UFOLUDKÓW!

Do soboty 6 lipca w „Juniorze” maluchy budować będą… własną stację kosmiczną, w której pojawią się najprawdziwsi Marsjanie. Ugościmy ich i wspólnie wykonamy taniec ufoludków. Pokażemy, że w Port Łódź Junior potrafimy się wspaniale bawić! Animatorki zaplanowały dla najmłodszych ponadto mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak poszukiwanie gwiazd, zajmowanie odległych planet, a nawet – specjalne wyścigi po drodze mlecznej! Każdy maluch będzie mieć też okazję by na zajęciach manualnych zbudować swoją własną rakietę. Lecimy wspólnie na gwiezdną przygodę?

MALI ARCHEOLODZY

Dinozaury, piramidy i mumie! Od następnego tygodnia (poniedziałek 8 lipca do soboty 13 lipca) Port Łódź Junior zaprasza wszystkie dzieci do codziennej zabawy w wykopaliska. Najmłodsi poczują się jak prawdziwy archeolodzy na wielkiej wyprawie. Będziemy odkrywać dinozaury, wędrować po piramidach, a nawet spotkamy mumię! Kto ucieknie zanim mumia go złapie? Mnóstwo fantastycznej zabawy i śmiechu gwarantowane!

Wszystkie atrakcje, które odbywają się w Port Łódź Junior są bezpłatne. Sala zabaw zlokalizowana obok strefy restauracyjnej Centrum zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat, codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 10:00 – 20:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »