Kultura, sztuka » Kultura

Z rodziną dobrze nie tylko na zdjęciu. Trwa wystawa fotografii w Galerii Grafitt

Z rodziną dobrze nie tylko na zdjęciu. Trwa wystawa fotografii w Galerii Grafitt
Zobacz więcej zdjęć »
Chcecie poznać rodziny zgrane pasją? Koniecznie odwiedźcie Galerię Grafitt, gdzie trwa wystawa zdjęć wykonanych przez członków Portretowni. Bohaterami projektu jest 10 rodzin z Zielonej Góry, które łączy wspólne hobby.

Projekt „Rodzina zgrana pasją” został zrealizowany jest przez Lubuskie Stowarzyszenie Fotografów Portretowych „Portretownia”. Jego celem było sportretowanie 10 zielonogórskich rodzin otwartych na wspólne działania oraz pełnych różnych pasji. Rodziny zostały przedstawione takimi, jakimi są, często podczas realizowania wspólnych zajęć, nie tylko sportowych ale i artystycznych, czy kulturalnych. Zwieńczeniem projektu jest wystawa w Galerii Grafitt, gdzie można obejrzeć wykonane portrety z opisami bohaterów, a  wśród nich znajdziemy: rodziny pełne sportowych pasji, miłości do tańca, muzyki czy pomocy czworonogą.

Fotografie można podziwiać do 19 września w godzinach otwarcia Galerii Grafitt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MilenaPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »