Gospodarka » Żywność

„Z Serca Natury” marki Delecta z certyfikatem „Dobry Produkt 2018”

„Z Serca Natury” marki Delecta z certyfikatem „Dobry Produkt 2018”
Zobacz więcej zdjęć »
Delecta to marka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Bakalland, której domenę stanowią desery i szeroko rozumiane produkty do pieczenia. „Z Serca Natury” to specjalna linia produktów, wzbogacona naturalnymi dodatkami, która powstała w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie konsumentów (...)

Delecta to marka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Bakalland, której domenę stanowią desery i szeroko rozumiane produkty do pieczenia. „Z Serca Natury” to specjalna linia produktów, wzbogacona naturalnymi dodatkami, która powstała w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie konsumentów zdrową żywnością. W skład produktów z tzw. „czystą etykietą” wchodzą m.in. kisiele i budynie, które w tym roku zostały nagrodzone certyfikatem „Dobry Produkt 2018”.

Linia „Z Serca Natury” marki Delecta stworzona została w myśl zasady „Jesteś tym, co jesz”. Odpowiada ona na coraz większe zainteresowanie konsumentów zdrową żywnością i wpisuje się w trend health&smart. Produkty wchodzące w skład tej linii zawierają szlachetne i naturalne składniki, pozbawione są konserwantów, sztucznych barwników, a zawartość cukru została w nich zmniejszona nawet o 30%. To właśnie te walory sprawiły, że linia została nagrodzona w konkursie „Dobry Produkt 2018”.

„Zależy nam, by dostarczać klientom to, co najlepsze, dlatego bym bardziej cieszymy się, że nasza linia została doceniona w konkursie „Dobry Produkt”. Wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że tworzenie produktów dla klientów, którzy zwracają uwagę nie tylko na walory smakowe, ale też na skład produktów, jest niezwykle ważne.  Z pewnością będziemy kontynuować ten trend i rozszerzać naszą linię „Z Serca Natury” o kolejne zdrowe produkty” – powiedział Marek Moczulski, Prezes Grupy Bakalland.

Linia „Z serca natury” łączy liczne wartości odżywcze, naturalny skład oraz atrakcyjne smaki. Jej cechą charakterystyczną jest tzw. „czysta etykieta”. W skład linii wchodzą m.in. kisiele instant (Owocowy Kubek KIDS oraz FIT), a także budynie (jaglany do gotowania i Pyszny Budyń instant).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »