Motoryzacja » Samochody

Z taśm produkcyjnych Mitsubishi Motors Thailand zjechał czteromilionowy egzemplarz Mitsubishi!

Z taśm produkcyjnych Mitsubishi Motors Thailand zjechał czteromilionowy egzemplarz Mitsubishi!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) podała, iż z taśm montażowych w zakładach Mitsubishi Motors Thailand (MMTh), czyli wyłącznego przedstawiciela i dystrybutora marki Mitsubishi w Tajlandii, zjechał czteromilionowy samochód.

 

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) podała, iż z taśm montażowych w zakładach Mitsubishi Motors Thailand (MMTh), czyli wyłącznego przedstawiciela i dystrybutora marki Mitsubishi w Tajlandii, zjechał czteromilionowy samochód. Z tej okazji w fabryce odbyła się uroczystość z udziałem przedstawicieli tajlandzkiego rządu, Tetsuro Aikawy, prezesa i dyrektora generalnego Mitsubishi Motors Corporation, oraz innych zaangażowanych stron.

 

Podczas przemówienia wygłoszonego do zebranych prezes Aikawa powiedział: „Cieszę się bardzo, że mogę wspólnie z Państwem świętować ten ogromny sukces. Jednocześnie pragnę gorąco podziękować władzom Tajlandii oraz wszystkim innym stronom zaangażowanym we współpracę i wsparcie na rzecz MMTh. Plany na przyszłość zakładają dalsze zwiększenie strategicznego znaczenia naszych tajlandzkich zakładów produkcyjnych oraz produkcję modeli, które z nawiązką spełniać będą wymagania i oczekiwania naszych klientów. Naturalnie będzie się to wiązało z intensyfikacją naszych działań w Tajlandii, zgodnie z dynamiką tutejszego rynku motoryzacyjnego.”

 

Firma MMTh, która powstała w styczniu 1987 roku jako główna zagraniczna jednostka produkcyjna MMC, zajmuje się wytwarzaniem i eksportem produktów marki Mitsubishi. MMC planuje umocnienie swojego tajlandzkiego działu rozwojowo-badawczego, co ma bezpośredni związek ze zwiększeniem mocy produkcyjnych oraz wpływać będzie na poprawę jakości i atrakcyjności rynkowej pojazdów wyprodukowanych przez MMTh.

kinga.lisowska@mitsubishi-motors.pl Zdjęcia wszystkich modeli przeznaczone do publikacji znajdują się w internetowym serwisie prasowym www.press.mitsubishi.pl  Dla dziennikarzy przeznaczona jest również strona Mitsubishi Motors Corporation: https://library.mitsubishi-motors.com/contents/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaKozlowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »