Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Z uśmiechem do szkoły i przedszkola – bezpłatne przeglądy stomatologiczne dla dzieci

Z uśmiechem do szkoły i przedszkola – bezpłatne przeglądy stomatologiczne dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatni wakacyjny weekend, 30 sierpnia, odbędzie się kolejna „Sobota z Dentusiem”, w czasie której dzieci i ich rodzice będą mogli bezpłatnie skorzystać z przeglądów dentystycznych. Spotkanie przybierze formę wizyty adaptacyjnej, zwalczającej stres stomatologiczny.

Zbliżająca się „Sobota z Dentusiem” to okazja dla najmłodszych i ich rodziców na skontrolowanie uśmiechu przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Od godziny 11.00 do godziny 13.00 dentyści będą czekać na najmłodszych pacjentów w czterech warszawskich gabinetach kliniki Prima-Dent: przy ul. Grójeckiej 77, Króżańskiej 20, Targowej 33a oraz Targowej 67/2.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Podczas spotkania małym pacjentom wykonywany jest darmowy przegląd stomatologiczny oraz fluoryzacja. W czasie spędzonym na fotelu dzieci w formie zabawy poznają również sprzęt stomatologiczny oraz oglądają na ekranie swoje zęby przy pomocy kamery wewnątrzustnej. Po przeglądzie każdy mały pacjent otrzymuje dzienniczek przeglądów stomatologicznych oraz pluszowego Dentusia. Takie spotkania z dentystą są pozytywnie zapamiętywane przez dzieci, dzięki czemu w późniejszym życiu  nie mają problemu z wizytami w gabinecie stomatologicznym.

Warto ustalić sobie stałe, łatwe do zapamiętania daty na wizyty dentystyczne jak na przykład początek roku szkolnego, czy urodziny. Regularne przeglądy stomatologiczne są, obok szczoteczki i pasty do zębów, najlepszym sposobem na zachowanie zdrowych zębów. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że może mieć próchnicę, ponieważ rozwija się ona w miejscach trudnodostępnych i niewidocznych dla oka. Gdy jesteśmy w stanie sami ją zauważyć, mamy zazwyczaj już bardzo zaawansowany problem. Nie można również zapominać, że jest to choroba zakaźna. Z tego powodu, nie wolno ignorować profilaktyki zębów mlecznych, gdyż próchnica może zarazić zęby stałe– powiedział  lek. dent. Przemysław Uliasz, kierownik Prima-Dentu.

Kolejna „Sobota z Dentusiem” odbędzie się 6 grudnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

aadrian

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »