Motoryzacja » Transport

Z Wrocławia na Wschód

Z Wrocławia na Wschód
Zobacz więcej zdjęć »
Linie Lotnicze Eurolot ogłosiły właśnie uruchomienie nowego połączenia ze stolicy Dolnego Śląska. Od 24 czerwca z Wrocławia polecimy do Lublina. Zyskają na tym też mieszkańcy Lubelszczyzny, którym wrocławskie lotnisko teraz jeszcze bardziej przybliża Europę. Bilety już w sprzedaży.

Do Lublina polecimy aż cztery razy w tygodniu - w każdy wtorek, czwartek, piątek i niedzielę. Pierwszy rejs zaplanowany jest na 24 czerwca. Lot zajmie niewiele ponad godzinę i będzie realizowany samolotem Bombardier Q400 NextGen, który zabiera na pokład 78 pasażerów. Bilety można kupić już od poniedziałku (12 maja), a ceny rozpoczynają się od 199 zł w jedną stronę*. 

- Decyzja Eurolotu cieszy podwójnie. Pasażerowie wrocławskiego lotniska zyskują dogodne i komfortowe połączenie z prężnym ośrodkiem akademicko-naukowym na wschodzie Polski - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. - To też wyjątkowa okazja dla pasażerów lublińskiego lotniska, aby skorzystać z możliwości przesiadek na dowolny rejs we Wrocławiu. Dzięki nowoczesnemu terminalowi zapewniamy naprawdę łatwy i dogodny transfer.

Dni i godziny rejsów na nowej trasie Wrocław-Lublin zostały tak zaplanowane, aby umożliwić pasażerom docierającym ze stolicy województwa lubelskiego łatwą przesiadkę na inne loty Eurolotu oferowane z Wrocławia. Dzięki temu mieszkańcy Lubelszczyzny mogą z Wrocławia polecieć do Zurychu, Brukseli czy Paryża i wygodnie wrócić.

- Nowe połączenie Eurolotu to dla nas szansa – dotyczy to nie tylko umocnienia pozycji na rynku lotniczym w Polsce, ale przed wszystkim jest to konkurencyjna oraz wygodna opcja podróżowania dla pasażerów z regionu Wrocławia i Lublina. Dla naszej linii to kolejny, odważny krok w realizacji strategii budowy połączeń pomiędzy największymi regionami w Polsce – mówi Tomasz Balcerzak, prezes Eurolot.

Eurolot systematycznie rozwija siatkę połączeń z Wrocławia. Poza połączeniem z Lublinem, przewoźnik oferuje loty do Gdańska, a od wiosny 2014 roku również do Zurychu, Brukseli i Paryża (Charles de Gaulle).

Nowe połączenie Wrocław-Lublin:

wtorek:
wylot z Wrocławia: godz. 15:20
powrót z Lublina: godz. 16:55

czwartek:
wylot z Wrocławia: godz. 15:40
powrót z Lublina: godz. 17:15

piątek:
wylot z Wrocławia: godz. 12:35
powrót z Lublina: godz. 14:10

niedziela:
wylot z Wrocławia: 09:50
powrót z Lublina: godz. 11:25

* Cena obejmuje możliwość przewozu bezpłatnie bagażu rejestrowanego do 23 kg oraz bagażu podręcznego do 8 kg.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »