Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Z zabawą nam po drodze! Port Łódź dla dzieci.

Z zabawą nam po drodze! Port Łódź dla dzieci.
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych do udziału w kolejnych, niesamowitych atrakcjach. Będą konkursy, nagrody, zajęcia plastyczne i edukacyjne.

W najbliższy weekend w Porcie Łódź Junior zapanuje lotnicza atmosfera. Towarzyszyć jej będą gry i zabawy z nagrodami – uczestnicy poszukają końca tęczy i przekonają się, jak gorące jest słońce. Dzieci wykonają wspólnie latającego spadochroniarza, a po dniu pełnym emocji z pewnością wylądują w swoich łóżkach z uśmiechem na twarzy.

W ostatnim tygodniu kwietnia przyjdzie pora na małe co nieco. Od 24 do 30 kwietnia świętowany będzie Światowy Dzień Śniadania. Najmłodsi dowiedzą się, dlaczego śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dla chętnych odbędzie się konkurs owocowo-warzywny i zabawa w toczenie wielkiej cytryny. Nie zabraknie też atrakcji dla pasjonatów gotowania, w juniorowej kuchni, dzieci pod okiem opiekunów, przyrządzą przepyszne przekąski na zdrowy poranek. Na deser każdy poszukiwacz witamin dostanie nagrodę!

Wszystkie atrakcje dostępne w sali zabaw dla dzieci są bezpłatne. Port Łódź Junior zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach 12:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku, a w weekendy od godziny 10:00 do 20:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »