Dom » Nieruchomość

Z zamkniętym rachunkiem powierniczym i bez umowy rezerwacyjnej – oferta White Stone Development

Z zamkniętym rachunkiem powierniczym i bez umowy rezerwacyjnej – oferta White Stone Development
Zobacz więcej zdjęć »
Największe obawy młodych inwestorów lokujących finanse w nieruchomość dotyczą formalności, których należy dopełnić przed zakupem mieszkania, oraz bezpieczeństwa transakcji.

White Stone Development wychodzi naprzeciw osobom planującym zakup własnego „M”, wspierając ich w finansowaniu inwestycji oraz zapewniając bezpieczeństwo transakcji.

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji życiowych i finansowych. Szeroki wybór ofert na rynku pierwotnym sprawia, że inwestorzy nie czują się bezpiecznie w kwestiach formalnych. Zdecydowanie większym zainteresowaniem wśród młodych, zarówno singli, jak i małżeństw, cieszą się propozycje deweloperów. Często jednak dla osób nabywających pierwsze lokum umowy deweloperskie i zasady zakupu nowo powstającej nieruchomości okazują się zbyt skomplikowane.

ZORA Wilanów, najnowsza inwestycja White Stone Development, powstająca w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych inwestorów, łącząc zamknięty rachunek powierniczy z brakiem umowy rezerwacyjnej.

Minimalizowanie ryzyka i budowanie zaufania

Rachunek powierniczy to sposób na zwiększenie zaufania wśród klientów. Jest on szczególnie istotny w przypadku deweloperów, którzy finansują inwestycje ze środków zgromadzonych przez klientów. Zamknięty rachunek powierniczy, oferowany przez White Stone Development, sprawia, że wypłata środków na nim zgromadzonych następuje dopiero po przeniesieniu na nabywcę prawa własności nieruchomości.

Rezygnacja nie oznacza straty pieniędzy

White Stone Development, w trosce o finanse inwestorów, zrezygnował z umowy rezerwacyjnej wprowadzanej przez większość deweloperów. Klient, aby zarezerwować mieszkanie, musi jedynie słownie zdeklarować zainteresowanie wybranym lokum. Po kilku dniach, jeśli zdecyduje się na zakup, słowna umowa rezerwacyjna zostaje przedłużona.

Pozwala to na spokojne załatwienie formalności związanych z kredytem, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości lub sprzedaż innej nieruchomości. Nie ma żadnego dokumentu pt. umowa rezerwacyjna. Działamy na zasadzie zaufania. – wyjaśnia deweloper.

Co to oznacza dla klienta? Inwestor bez konsekwencji finansowych może zrezygnować z wybranego mieszkania i mieć pewność, że jego pieniądze trafią do dewelopera dopiero wtedy, gdy mieszkanie formalnie będzie jego własnością.

White Stone Development

Zespół tworzący White Stone Development posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Do działań dewelopera można zaliczyć kilka charakterystycznych inwestycji na warszawskim Mokotowie. Są to m.in. osiedle apartamentowe u zbiegu ulic Biały Kamień i Chodkiewicza, Multimedialny Dom Plusa dla Polkomtel S.A.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

They.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »