Rozrywka i wypoczynek » Sport

Za kilka dni kibicujemy biało-czerwonym!

Za kilka dni kibicujemy biało-czerwonym!
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkim krokami zbliżają się dwa ekscytujące mecze, których nie może przegapić żaden fan reprezentacji Polski. Towarzyskie spotkanie z Serbią czeka naszą drużynę w najbliższą środę 23 marca. Natomiast już w sobotę stawimy czoła ekipie Finlandii.

Chociaż będą to spotkania towarzyskie, kibice z pewnością potraktują je jako wyznacznik formy naszych piłkarzy przez Euro 2016. Poprzedni mecz towarzyski Serbia przegrała z Czechami jeden do czterech i z pewnością będzie chciała pokazać na co ją stać tym razem. W nadchodzącym spotkaniu z Finlandią, zaskoczeniem dla niektórych będzie obsada sędziowska w osobie Japończyka, Hiroyuki Kimura, który stawia dopiero pierwsze kroki w sędziowaniu rozgrywek międzynarodowych. Powołanie do fińskiej kadry otrzymała dwójka zawodników na co dzień grających w Polsce - Kasper Hamalainen z Legii Warszawa i Paulus Arajuuri z Lecha Poznań. Zapowiada się więc niezwykle ciekawa rozgrywka. Kibicujmy więc naszym wraz z firmą WIŚNIOWSKI, renomowanym producentem bram, drzwi i ogrodzeń.

 

Polska – Serbia            środa, 23 marca           godz. 20.45

Polska – Finlandia        sobota, 26 marca         godz. 17.00Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Koralina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »