Rozrywka i wypoczynek » Sport

Za nami 2. urodziny Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola

Maraton fitness, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i stoiska informacyjne partnerów – tak w wielkim skrócie wyglądały 2. urodziny siłowni Xtreme Fitness, zlokalizowanej w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola.

Z okazji 2. urodzin siłownia Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola zaprosiła swoich klientów do wspólnej zabawy. We wtorek, 27 września, na miłośników aktywności fizycznej czekała moc urodzinowych atrakcji, a wśród nich m.in. możliwość wzięcia udziału w maratonie fitness i sprawdzenia swojej kondycji po okresie wakacyjnym. Ponadto w tym dniu można było zapoznać się także z ofertą partnerów siłowni. Pojawiły się tu stoiska informacyjne m.in. kina Helios czy sklepu Czas na herbatę. Nie zabrakło niezbędnego elementu wszystkich imprez urodzinowych – pysznego tortu.

To nie koniec atrakcji!

Sieć Xtreme Fitness zaprasza w dniach 28-30 września na Dni Otwarte, w trakcie których wstęp na siłownię będzie całkowicie bezpłatny. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników degustację produktów, promocyjne ceny karnetów i interesujące konkursy. Będzie można wziąć także udział w wybranych zajęciach fitness.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »