Kultura » Muzyka
Za nami trasa koncertowa Santander Orchestra
Maestro Krzysztof Penderecki, Maestro John Axelrod, młodzi muzycy, sławny trębacz Gábor Boldoczki, sześciu wybitnych tutorów oraz Szymon Nehring, laureat pozaregulaminowej nagrody Santander Orchestra
w XVII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina - oczarowali audytoria w całej Polsce.
Kilkudniowe tournée Santander Orchestra okazało się muzyczną ucztą dla miłośników muzyki. Już od pierwszego koncertu młodzi muzycy zachwycali zgromadzoną publiczność. Głośne brawa i owacje na stojąco były nieodłącznym elementem każdego występu orkiestry.
Tak rozbudowane projekty zawsze na początku realizacji mają wiele znaków zapytania. Jednak z każdym kolejnym krokiem pracy nad Santander Orchestra nabieraliśmy pewności, że ścieżka, którą sobie wytyczyliśmy może doprowadzić do spektakularnego finału. I tak też się stało - po miesiącach przygotowań nasza orkiestra odniosła niebagatelny sukces, z którego jesteśmy bardzo dumni. - mówi Katarzyna Meissner, manager ds. public relations w Banku Zachodnim WBK.
Projekt Santander Orchestra został stworzony przez Fundację MyWay, Bank Zachodni WBK i Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. O bezpieczną i komfortową podróż wyjątkowych muzyków zadbał m.in. partner projektu - ŠKODA Polska.
Więcej informacji na temat Santander Orchestra można znaleźć na stronie internetowej i Facebooku:
www.santanderorchestra.com
www.facebook.com/SantanderOrchestra
Nadesłał:
Aleksandra Samociuk
|
Magnetyczna rewolucja w kuchni. Deante Design Studio pokazuje, jak wygląda przyszłość strefy zmywani
Nowa dyrektor, nowe otwarcia. Focus łapie lato!
Przed sesją do lasu! Studenci chcą „zielonych recept” na kryzys psychiczny
Duże przeszklenia, większe wyzwania. Nowoczesna architektura zmienia technologie szyb zespolonych?
Jak zmieniły się polskie wnętrza przez ostatnie dziesięciolecia? 30 lat projektowania wygody z PEKA
Komentarze (0)