Technologie » Internet

Zaaplikuj sobie znajomość języków obcych

Zaaplikuj sobie znajomość języków obcych
Zobacz więcej zdjęć »
PONS.com wprowadza nową, bezpłatną aplikację „Słownik Internetowy” na smartfony

Znajomość języków obcych to absolutna konieczność w dzisiejszych czasach. W pracy, w podróży, a także w codziennym życiu, umiejętność komunikowania się w różnych językach jest niezwykle istotna. Coraz częściej zdarza się, że mamy potrzebę sprawdzenia „tu i teraz”, zweryfikowania czy sprawnego przetłumaczenia obcojęzycznego zwrotu. W takich sytuacjach wsparciem może być mobilne narzędzie do tłumaczenia oraz nauki języków obcych PONS – już dziś można pobrać nową, bezpłatną aplikację PONS działającą w systemach iOS i Android.

Słownik zawsze pod ręką

Nowa, bezpłatna aplikacja Słownik Internetowy PONS pozwala na korzystanie z ponad 30 słowników PONS w 12 językach. Teraz dzięki łatwej nawigacji oraz przejrzyście zorganizowanym treściom można uzyskać szybki dostęp do pojedynczych słów i zwrotów znajdujących się w bazie internetowego słownika PONS. Interfejs użytkownika w języku polskim oraz dostępna historia wyszukiwań, to tylko niektóre zalety nowego, mobilnego słownika PONS. Dodatkowo, aplikacja posiada funkcję „ulubione”, która zapamiętuje wybrane przez użytkownika słowa i umożliwia korzystanie z nich również w trybie offline (na przykład w samolocie).  Możliwość sprawdzenia wymowy w wersji dźwiękowej oraz opcja „zoom” to funkcje, które doskonale sprawdzą się np. w podróży. Jeśli nie zdołamy powtórzyć danego słowa w języku obcym, to zawsze możemy je pokazać swojemu rozmówcy na ekranie smartfona.

Nowa, bezpłatna aplikacja PONS została przygotowana dla studentów, miłośników podróży, nauczycieli, dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych. Dzięki niej - bez ograniczeń i ukrytych kosztów* - można w każdej chwili sprawdzić wybrane słowo lub termin oraz uczyć się języków obcych.

 

ZALETY APLIKACJI

 

- Dostęp do ponad 30 słowników w 12 językach

- Łatwy dostęp do codziennie aktualizowanych słowników PONS

- Do pobrania bezpłatnie pełna wersja aplikacji

- Funkcja „ulubione” – możliwość utworzenia listy wybranych słów i korzystania z nich w trybie offline

- Funkcja „zoom” – możliwość powiększenia wybranego słowa na ekranie i pokazania go rozmówcy

- Funkcja „historia wyszukiwań” – dostęp do ostatnio wyszukiwanych słów

- Możliwość sprawdzenia wymowy w wersji dźwiękowej

 

Systemy operacyjne:

iOS: od iOS 5.0

Android: od Android 2.2

 

Języki:

Wszystkie języki dostępne na PONS.com (polski, angielski, grecki, hiszpański, francuski, włoski, łacina, portugalski, rosyjski, słoweński, turecki, niemiecki)

 

Do pobrania:

Apple Store:

https://itunes.apple.com/us/app/pons-online-dictionary/id577741918?l=de&ls=1&mt=8

Google Play Store:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pons.onlinedictionary

*podczas korzystania z powyższej aplikacji online za granicą, mogą zostać pobrane dodatkowe opłaty roamingowe Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRIMUM Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »