Firma » Biznes

Zaawansowana dystrybucja w branży elektryczno-elektronicznej dzięki ERP Navireo

Zaawansowana dystrybucja w branży elektryczno-elektronicznej dzięki ERP Navireo
Zobacz więcej zdjęć »
SPEC KABLE – ogólnopolski dystrybutor przewodów, kabli, elementów sieci teleinformatycznych oraz osprzętu audio-wideo i komputerowego – usprawnia zarządzanie sprzedażą i magazynami oraz relacje z klientami dzięki systemowi ERP Navireo firmy InsERT.

Wdrożenie Navireo w firmie SPEC KABLE usprawniło m.in. specyficzne dla elektryczno-elektronicznego asortymentu złożone procesy sprzedażowo-logistyczne. System umożliwił dalszy dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i sprawną obsługę szybko rosnącej liczby klientów oraz realizowanych zamówień. Wprowadzono zintegrowane zarządzanie rabatami oraz możliwość pracy zdalnej, co przełożyło się na efektywność realizacji zamówień oraz zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Udostępniono także możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio poprzez platformę sprzedażową B2B, wdrożoną komplementarnie do systemu.

Wpływ na wybór systemu Navireo miała także jego modułowa budowa oraz możliwość tworzenia funkcjonalnych rozszerzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Dodatkowe, uszyte na miarę funkcje pozwoliły na zwiększoną automatyzację działalności przedsiębiorstwa. Dzięki systemowi możliwe było zastosowanie mechanizmu automatycznych „domagazynowań” towarów i uśredniania cen magazynowych. Navireo pozwolił także na rozbudowanie polityki cenowej dla kontrahentów firmy, również w trybie połączeń zdalnych.

„Możliwość zastosowania nieszablonowych rozwiązań oraz pełna integracja z platformą sprzedażową pomogły nam podjąć trafną decyzję o wyborze Navireo. Za systemem przemawiała także cena poszczególnych modułów oraz niskie koszty dalszego rozwoju oprogramowania w naszej firmie. Dzięki modułowej budowie systemu możemy szybko zrealizować kolejne zamówienia wynikające z naszych funkcjonalnych potrzeb” – mówi Monika Modelska, właścicielka SPEC KABLE

Wdrożenie przeprowadził zespół pracowników firmy inSolutions S.C.

„W przypadku firmy Spec Kable dopatrujemy się sukcesu w kompleksowym wdrożeniu opartym na systemie ERP Navireo. Rozwiązania komplementarne dla Navireo, jak i zintegrowana platforma sprzedażowa typu B2B są naszego autorstwa. Przy tak szeroko zakrojonych pracach programistycznych ogromną radość daje kontynuacja współpracy z firmą Spec Kable i wspólne wizje na przyszłość” – mówi Łukasz Kristof, dyrektor zarządzający inSolutions S.C.

Firma SPEC KABLE powstała w roku 1990 i od tego momentu zajmuje się dystrybucją kabli, przewodów, komponentów do sieci teleinformatycznych oraz osprzętu audio-wideo i komputerowego. Jest generalnym dystrybutorem na Polskę szaf teleinformatycznych NEKU wraz z bogatą gamą akcesoriów, autoryzowanym dystrybutorem certyfikowanych systemów okablowania strukturalnego A-LAN i TELEGARTNER, drukarek etykiet DYMO, polskich producentów kabli i przewodów. W swojej ofercie posiada także urządzenia Wi-Fi, narzędzia i testery, opaski kablowe, osprzęt elektryczny, osprzęt kablowy, osprzęt lutowniczy, listwy kablowe, zasilacze i ładowarki, baterie, szafy na komputer i wiele innych.

Navireo to system klasy ERP adresowany do firm średniej wielkości, stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. Więcej informacji: www.navireo.pl

InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 480 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych. Najbardziej popularne systemy Insertu to: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, Gestor GT oraz ERP Navireo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marek.szklarz@insert.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »