Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zabawa dla najmłodszych w hawajskim klimacie

Zabawa dla najmłodszych w hawajskim klimacie
Zobacz więcej zdjęć »
Najbliższy weekend (29 – 30 czerwca) upłynie w Porcie Łódź Junior pod znakiem hawajskiej muzyki i tańca. Natomiast na Patio czekać będą na wszystkich małych i dużych artystów plastyczne atrakcje. Przez cały czas w weekendy dostępna jest także na Patio jedyna w Łodzi bezpłatna wrotkarnia.

HAWAJSKIE INSPIRACJE

Organizatorzy hawajskiej zabawy, do sali zabaw zapraszają dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Maluchy pod opieką animatorów nauczą się hawajskiego tańca hula, a także przygotują barwne hawajskie ozdoby we wszystkich kolorach tęczy. Ponadto na najmłodszych w Porcie Łódź Junior czekać będą liczne zabawy i konkursy z nagrodami.  Zabawa w hawajskim klimacie potrwa od 10:00 do 20:00.

MEGA MALOWANIE

Na najbliższą sobotę i niedzielę Port Łódź przygotował również atrakcje dla małych i dużych miłośników zabaw plastycznych – „Mega Malowanie”. Na Patio pojawi się duży namiot, w którym czekać będą animatorzy i mnóstwo okazji do artystycznych ekspresji. Nie zabraknie też ulubionego przez dzieci stoiska do malowania buzi. Na Patio będzie można także pojeździć bezpłatnie na wrotkach lub odpocząć na hamakach, leżakach lub w plażowych koszach. Maluchy ucieszą się z kolei z zabawy w dużej piaskownicy i w dmuchanym zamku. Do wspólnej weekendowej zabawy Centrum zaprasza w godzinach 12:00 – 20:00.

Wszystkie atrakcje organizowane w Porcie Łódź Junior oraz na Patio są bezpłatne. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »