Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zabawa, loteria i Citroen C4 Cactus do wygrania.

Zabawa, loteria i Citroen C4 Cactus do wygrania.
Zobacz więcej zdjęć »
W tym roku Port Łódź obchodzi 6 – te urodziny. Z tej okazji Centrum przygotowało dla Klientów Urodzinową Loterię, w której wygrać będzie można ponad 5000 nagród!

Aby wziąć udział w zabawie należy w terminie do 20 marca zrobić zakupy na terenie Portu Łódź za minimum 50 zł i z paragonem udać się do jednego z dwóch Punktów Obsługi Loterii - w Atrium koło IKEA lub obok sklepu Leroy Merlin. W zamian za paragon, hostessa przekaże kupon ze zdrapką. Jeśli uczestnikowi dopisze szczęście to otrzyma jedną z nagród natychmiastowych (bony do Leroy Merlin, IKEA, drogerii Rossman, myjni Wash&Drive oraz torby Portu Łódź). Wypełniony kupon będzie następnie brał udział w losowaniach nagród dziennych. Codziennie pięć osób ma szansę wygrać bony w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepie IKEA.

Klienci, którzy dokonają zakupów i wypełnią swoje kupony wezmą udział także w finale naszej Urodzinowej Loterii, który odbędzie się 20 marca o godzinie 17.00. Aby odebrać nagrodę obecność podczas finału jest obowiązkowa. Wylosować będzie można kino domowe, Smart TV, iPad’y oraz nagrodę główną całej loterii – Citroena C4 Cactus.

Szczegóły oraz regulamin Wielkiej Loterii Urodzinowej Portu Łódź znajdują się na stronie www.portlodz.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »