Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zabawa w teatr w Centrum Janki

Zabawa w teatr w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Sobotnie „Warsztaty twórczego rozwoju” będą dla dzieci okazją do poznania pracy aktora podczas wspólnej zabawy w teatr. Zajęcia poprowadzi Lidia Sycz, założycielka teatru „Wariacja” na Woli.
W sobotę 31 marca w Centrum Janki odbędzie się kolejna edycja zajęć dla dzieci pod nazwą Warsztaty twórczego rozwoju. Poprowadzą je aktorzy i animatorzy teatrów dziecięcych oraz instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pod kierunkiem Lidii Sycz, założycielki teatru „Wariacja" na Woli. Podczas spotkania zostaną przedstawione fragmenty 3 spektakli: „Piraci", „Ogrodnicy" oraz „Koty". Mali artyści będą mogli wejść do świata bajek, poznać warsztat pracy aktora, a także dowiedzieć się, z jakich elementów składa się spektakl teatralny. W programie zajęć przewidziano także ćwiczenia z zakresu poprawnego ruchu scenicznego, wymowy, prezentacji postaci i animacji lalek. Na koniec dzieci wspólnie z aktorami odegrają fragmenty spektakli. Nad wszystkim unosić się będzie mgiełka weny twórczej i estradowej improwizacji.

Podczas sobotniego spotkania zorganizowanych zostanie 5 warsztatów. Każdy potrwa około 30-40 minut. Zajęcia rozpoczynają się o pełnych godzinach zegarowych, pierwsze - o godz. 10.00, ostatnie - o godz.14.00. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 3. roku życia i odbywają się przy głównym wejściu do Centrum Janki. Wstęp jest bezpłatny.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwości drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3. roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Spotkania są bezpłatne i będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl. Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju" na Facebooku: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 31 marca 2012 r., od godz. 10.00 do 15.00

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku objęli: Czasdzieci.pl, Galeriehandlowe.pl, Pogodzinach.pl, Tygodnik Passa, Radio Bajka.

Opiekę merytoryczną nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku sprawują: Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »