Kultura, sztuka » Muzyka

Zabawa z dźwiękiem i rytmem - bezpłatne warsztaty muzyczne w Wola Parku

Zabawa z dźwiękiem i rytmem - bezpłatne warsztaty muzyczne w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Zaplanuj wspaniały weekend z muzyką i kreatywnymi warsztatami. Przyjdź z dzieckiem do Wola Parku, by pod okiem profesjonalnych instruktorów z Domu Kultury Włochy zapoznało się ze światem nut i rytmów.

Będą muzyczne zajęcia, śpiewy, budowanie instrumentów i występny dziecięcego zespołu wokalnego Bon Bon. Kto wie… Może w Twoim dziecku drzemie talent, który odkryje właśnie wtedy.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Muzyka słuchana od najmłodszych lat wpływa na odbieranie bodźców dźwiękowych w ciągu całego życia. Ma wpływ na rozwój inteligencji, koncentracji, kreatywności. Ułatwia naukę czytania i pisania. Dodatkowo pomaga w radzeniu sobie z emocjami. To chyba wystarczy, by przekonać wszystkich o pozytywnym oddziaływaniu muzyki na rozwój dziecka. Wola Park ma tego świadomość, dlatego wspólnie z Domem Kultury Włochy organizuje w najbliższy weekend tj. 27 i 28 stycznia bezpłatne warsztaty muzyczne. 

Podczas zajęć w godzinach 12:00-18:00 dzieci będą śpiewać piosenki i odgrywać mini-dramowe scenki aktorskie. Za pomocą bajki muzycznej „Rapujące Cyfry” dowiedzą się o kilku stylach muzycznych m.in. kujawiaku, rapie, balladzie i jazzie. Pod okiem instruktorów stworzą też proste instrumenty i nauczą się na nich grać ciekawe rytmy. Co ważne wykonają je częściowo z odpadów, które odpowiednio przygotowane staną się elementami nowych ekoinstrumentów. Oczywiście nie zabraknie czasu na pytania, dzięki którym magiczny świat muzyki stanie się dla najmłodszych bliższy. Dobra zabawa, masa kreatywnych pomysłów i przyjemna nauka gwarantowane. 

Warsztaty muzyczne w Wola Parku mogą stać się impulsem do wspaniałej, długiej przygody z muzyką, która przynosi wyłącznie korzyści. 
Zajęcia muzyczne są bezpłatne i odbędą się na I piętrze przy sklepie Toys „R” Us.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »