Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zabierz Hocki - Klocki do domu!

Zabierz Hocki - Klocki do domu!
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza na wyprzedaż klocków w ostatni dzień ferii.

Jeszcze do niedzieli, dzieci mogą bawić się w niezwykłym miasteczku z klockami, które na czas ferii powstało w Atrium Portu Łódź. Ostatniego dnia atrakcji – 11 lutego, od godziny 19:00 będzie możliwość zakupienia klocków na specjalnie zorganizowanej wyprzedaży.

Przypomnijmy, że mali budowniczowie na czas ferii mają do dyspozycji w Porcie Łódź kilkanaście tysięcy klocków konstrukcyjnych i budowlanych m. in. Mammutico, Korbo Neo, Korbo Architekt czy Marioinex. Klocki mają rozmaite kształty, kolory, wielkość i strukturę, dzięki czemu różnorodność tworzonych z nich konstrukcji jest nieograniczona.

Port Łódź postanowił osłodzić najmłodszym końcówkę ferii i 11 lutego o godzinie 19:00 zaprasza do Atrium (obok sklepu IKEA) na wyprzedaż bajkowo kolorowych klocków, które przez dwa tygodnie zimowej przerwy, sprawiały mnóstwo frajdy wszystkim maluchom.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 110958 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )