Technologie » Telekomunikacja

Żabka jako pierwsza na polskim rynku oferuje klientom Lycamobile

Oferta doładowań do telefonów komórkowych dostępnych w sklepach Żabka została rozszerzona o nowy produkt od operatora Lycamobile – eVoucher o nominale 25 zł z wbudowanym pakietem 50 GB na 30 dni. Lycamobile to największy operator wirtualnej sieci komórkowej (MVNO).

Klient, który w sklepie Żabka kupi eVoucher Lycamobile o nominale 25 zł i go aktywuje na swoim telefonie, automatycznie zyskuje pakiet nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz 50 GB internetu do wykorzystania przez 30 dni. Kod doładowujący oraz szczegółowa instrukcja doładowania znajdują się na wydruku, który otrzymuje się podczas zakupu.

 

W sklepach Żabka dostępna jest szeroka oferta wygodnych usług. Klienci sieci mają m.in. możliwość zakupu i zarejestrowania startera GSM oraz doładowania telefonu z oferty operatorów komórkowych dostępnych na rynku, tj.: Orange, nju mobile, T-Mobile, Heyah, Plus, Plush, Play, Virgin Mobile, Lycamobile, A2mobile oraz wRodzinie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka Krupska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »