Rozrywka i wypoczynek » Gry

Zaczarowany Dzień Dziecka w Silesia City Center

Zaczarowany Dzień Dziecka w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliża się radosne święto wszystkich dzieci, które w Silesia City Center potrwa aż trzy dni!

Między 31 maja a 2 czerwca najmłodsi będą mogli oddać się szaleństwu w dmuchanym miasteczku smerfów i krainie wyobraźni. Wśród atrakcji przewidziano spektakle, zabawy i interaktywne stanowiska, które rozbawią każdego.

Już od piątku będzie można obejrzeć – na specjalnie przygotowanej scenie na Placu Śląskim – bajeczne widowiska. 31 maja w godz. 16:00 i 17:00 dla dzieci zaplanowano spektakle: „Benio w opałach” oraz „Nadchodzi Pipi”. Widzowie dowiedzą się czym jest przyjaźń, cierpliwość oraz jak nie ulec pokusie posiadania wszystkiego. Kolejny spektakl przyniesie spotkanie z rudowłosą Pipi, której motto brzmi: „Aby żyć́ szczęśliwie trzeba myśleć pozytywnie”. Kolejnego dnia – 1 czerwca – wszystkie dzieci, które odwiedzą SCC będą mogły obejrzeć „Bajkę o księciu Bolku”, który pragnie zasiąść na królewskim tronie oraz spektakl „Recepta na odwagę̨”, w którym bohaterami są mieszkańcy lasów: dwa zające, puchacz, kruk oraz wilk.

Dzieciom nie brakuje kreatywnych pomysłów. A tych będzie jeszcze więcej za sprawą krainy wyobraźni, która powstanie w Silesia City Center. 1 czerwca najmłodsi będą mogli pobudzić swoje zmysły i wejść do wielkiego kalejdoskopu. Wśród interaktywnych stanowisk znajdzie się tajemnicza szafa czy tor do krykieta. A dla tych, którzy chcieliby doświadczyć magii na żywo przewidziano pokazy iluzjonistyczne. O artystyczne doznania zadba znany iluzjonista Szymon Maciak.

Ale to nie koniec atrakcji. Przed największym centrum handlowym na Śląsku będzie można skorzystać z dmuchanego parku rozrywki. Na Placu Słonecznym staną kilkumetrowe smerfne dmuchańce, które pozwolą przenieść się wprost do świata smerfów. W bajkowym miasteczku znajdą się wypełnione powietrzem zjeżdżalnie, skakanki i plac zabaw.

Dzień Dziecka w Silesia City Center będzie obchodzony od 31 maja do 2 czerwca:

·         otwarte spektakle teatralne na Placu Śląskim – 31 maja, godzina 16:00 i 17:00;

·         dziecięca kraina wyobraźni – 1 czerwca, Plac Śląski, w godzinach 11:00-18:00;

·         smerfne dmuchańce – Plac Słoneczny – 31 maja – 2 czerwca.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »