Społeczeństwo » Społeczeństwo

Zacznij nowy rok z pewnością siebie! W Krakowie ruszają kolejne warsztaty „Trening czyni śmiałość”

W związku z dużym zainteresowaniem, 25 stycznia (niedziela) w Krakowie, odbędzie się kolejna edycja warsztatów rozwoju osobistego „Trening czyni śmiałość”.

Warsztaty te, są skierowane dla osób, które nie radzą sobie ze swoją nieśmiałością i chciałyby wzmocnić pewność siebie lub chcą pracować nad swoimi umiejętnościami interpersonalnymi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Celem spotkania jest pomoc w zwalczaniu lęku przed wystąpieniami publicznymi, rozmową (biznesową i prywatną), relacjami damsko-męskimi oraz praca nad asertywnością warsztatowicza. Spotkanie wykorzystuje specjalistyczną wiedzę prowadzących, aktywizację uczestników oraz ćwiczenia oparte na psychodramie i improwizacji teatralnej. 

Warsztaty odbędą się w krakowskim Prywatnym Centrum Psychologiczno-Terapeutycznym „Tęcza”. Przeprowadzą je specjaliści w dziedzinie psychoterapii i motywacji: hipnoterapeuta- aktor Adama Mistela oraz psychoterapeutka Renata Borysiak.

Wszyscy zainteresowani, mają dodatkową możliwość kontynuacji ćwiczeń w kolejnych, zaawansowanych edycjach warsztatów, które odbędą się 22 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkami uczestnictwa są: rezerwacja miejsca i przedpłata.

CO?: Warsztaty rozwoju osobistego „Trening czyni śmiałość”

GDZIE?: Kraków, Prywatne Centrum Terapeutyczno-Psychologiczne „Tęcza”, ul. Kacza 11A

KIEDY?: 25.01.2015 (niedziela) - godz. 10:00 – 16:00

WSTĘP: 250 PLN (w cenę wliczony jest posiłek)

KONTAKT: www.teczacpt.pl, biuro@teczacpt.pl, tel. 662 22 55 35Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PrimeTimePR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »