Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zadbaj o bezpieczeństwo w ciąży! Zamów już dziś mobilne KTG Pregnabit

Badanie KTG to „złoty standard” opieki okołoporodowej wykonywane obowiązkowo u każdej kobiety w III trymestrze ciąży. Dzięki telemedycznemu urządzeniu KTG Pregnabit, badanie można wykonać o każdej porze, w zaciszu swojego domu.

Czym jest KTG Pregnabit?

Telemedyczne urządzenie KTG Pregnabit pozwala na przeprowadzanie badania w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności wizyty w placówce medycznej. Zapisy KTG są na bieżąco analizowane przez specjalistów z Medycznego Centrum Telemonitoringu przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowany personel medyczny jest w stałym kontakcie z pacjentką, która już po kilku minutach dostaje analizę zapisu KTG za pośrednictwem wiadomości sms.

TeleKTG – korzyści dla pacjentki

Przede wszystkim badanie odbywa się zdalnie, co jest szalenie ważne w obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego. Ciężarne kobiety mogą dzięki temu ograniczyć liczbę wizyt w ośrodkach medycznych, zmniejszając zbędne ryzyko związane w wychodzeniem z domu. Dzięki KTG Pregnabit przyszła mama może wykonać badanie w każdym momencie, a co za tym idzie posiada kontrolę nad przebiegiem ciąży. Nad bezpieczeństwem pacjentek czuwają specjaliści z Telemedycznego Centrum Monitoringu – wykwalifikowany personel medyczny z dr n. med. Robertem Woytoniem na czele.

Gdzie wypożyczyć KTG Pregnabit?

Od teraz to bardzo proste! Właśnie ruszyła strona internetowa z ofertą specjalną! Wypożyczenie zajmuje dosłownie chwilę – wystarczy zamówić urządzenie przez stronę internetową wypozycz.pregnabit.com. Kurier dostarczy je pod wskazany adres w ciągu 48 h! Koszt miesięcznego abonamentu to jedynie 199 zł.

Urządzenia można wypożyczyć również stacjonarnie. Listę placówek, w których dostępne jest KTG Pregnabit znajdziesz tutaj.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »